Під час відкриття Дніпропетровського представництва ICC Ukraine Тарас Демкура домовився про співпрацю двох регіонів

Український Національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) та Дніпропетровська облдержадміністрація 28 травня цього року підписали меморандум про співпрацю та координацію діяльності в рамках заходів з нагоди відкриття у Дніпропетровську регіонального представництва ICC Ukraine. Цей документ підвищує довіру іноземних партнерів до регіону і сприяє зростанню його інвестиційної привабливості. Зі свого боку ICC Ukraine допомагатиме компаніям Дніпропетровщини вийти на міжнародні ринки та захищатиме інтереси області, зокрема надаватиме юридичну допомогу.

Генеральний секретар ICC Ukraine Володимир Михайлов наголосив на тому, що Міжнародна торгова палата як єдина у світі міжнародна організація бізнесу разом з її національними комітетами покликана відстоювати інтереси світової ділової спільноти, здійснювати підтримку і розвиток міжнародної торгівлі й глобалізації, стимулювати інвестування.

«ICC, географією якої є фактично весь світ, надає ту можливість, яку слід використовувати перш за все в інтересах національного товаровиробника, — наголосив він. — Ми не лише надаємо консультації, а й радимо, яким чином вийти на міжнародний ринок».

Виконуючий обов’язки першого заступника голови облдержадміністрації Олег Кужман зазначив, що тісна співпраця з ICC Ukraine допоможе не лише зберегти іноземні інвестиції в регіоні, а й дозволить залучити сюди нових європейських партнерів. «Це для нас дуже важливо, адже фактично російський ринок сьогодні знівельований. Тому наші партнери чекають фахової підготовки бізнес-проектів, які будуть виходити на європейські ринки. Ми дуже раді, що співпрацюємо з організацією, яка представлена у понад 90 країнах світу, має відповідний фаховий рівень і можливості», — зазначив посадовець.

Нагадаємо, що віце-президент з питань регіональної співпраці Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, керівник Тернопільського регіонального представництва IСС Ukraine Тарас Демкура рекомендував на посаду керівника Дніпропетровського представництва Миколу Царенка. Микола Григорович є впливовою людиною в своєму краї. Він є головою наглядової ради приватного акціонерного товариства девелоперської компанії «Пантеон», депутат четвертого і п’ятого скликання Дніпропетровської міської ради. Микола Царенко був нагороджений чималою кількістю подяк, грамот, дипломів.

«Сьогодні ми повинні брати на себе відповідальність за розвиток власного краю. Відповідно в кожному регіоні керівником представництва Міжнародної торгової палати має бути людина із високим авторитетом, бути поза політикою і вміє налагоджувати зв’язки зі всіма гілками влади, громадськістю і бізнесом. Я відповідально ставлюся до того, кого рекомендувати на такі посади. Керівник регіонального представництва ICC Ukraine є громадською посадою. Тут потрібно більше вкладати своїх зусиль, праці, часу. Микола Царенко довів, що він людина діла, вміє об’єднати колектив і спрямувати його на спільну роботу. Микола Григорович був у Тернополі і бачив, як ми організували роботу представництва, тому я вірю в його успішну діяльність.

Під час відкриття представництва вдалося також домовитися із очільником Дніпропетровської облдержадміністрації щодо обміну бізнес-пропозиціями. В них в область має цього року 7 мільярдів доларів США інвестицій і ось нещодавно отримали ще на мільярд доларів. Їхній досвід і напрацювання цікаві і нам», - зазначив Тарас Демкура.

З нагоди цих подій відбувся показ українських народних строїв зі всіх регіонів України та презентація робіт всесвітньовідомого скульптора Олега Пінчука, якого запросив Тарас Демкура. Вони із власних колекцій надали для виставки картини відомої української художниці Марії Приймаченко. Колекцію дизайнерського одягу представила Голда Виноградська.

«Після цьогорічних «Тернопільських днів моди», які відбулися на високому рівні, дніпропетровські колеги запросили показати нашу культурну спадщину в їхньому місті. Спільно із Роксоляною Шимчук ми представили національні строї зі всіх регіонів України. Дніпропетровський дизайнер Аліна Смірнова, яка також була у нас на показах, казала, що їхала з Тернополя з особливим піднесенням і натхненням. А з нагоди відкриття представництва вона показала свою колекцію із використанням мотивів петриківського розпису. До речі, домовилися із керівниками Дніпропетровської області про організацію виставки кращих взірців петриківського розпису в нашому місті. І ми це обов’язково зробимо», - додав Тарас Демкура.

07.06.2015За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019


Тарас Демкура вручив директору ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина Ірині Іващук нагороду від ІСС Ukraine

16.09.2019


Віце-президент ICC Ukraine презентував проект «Життя в стилі ЕКО» на масштабному HoReCa Show Lviv

09.09.2019


Тарас Демкура презентував проект «Життя в стилі ECO» на форумі HoReCa.ReStart (Вінниця)

06.09.2019