Тарас Демкура і Руслан Кулик представили Тернопільщину на всеукраїнському з’їзді волонтерів

Віце-президент з питань регіонального співробітництва Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, радник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Тарас Демкура та заступник директора департаменту – начальник управління інвестиційної, зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Руслан Кулик взяли участь у Всеукраїнському з’їзді волонтерів України, який відбувся 3 червня цього року в Івано-Франківську.

Захід відзначився представництвом поважних гостей і широким спектром запропонованих можливостей співпраці. Тут були присутні посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі, голова Державного Самоврядування Українців в Угорщині Юрій Кравченко, Почесний консул Угорщини в Івано-Франківській області Василь Вишиванюк.

Також були присутні голова волонтерської спілки «Слава Україні» Андрій Верлатий, голова громадської організації «Громадська ініціатива Галичини» Леся Качурова, представники «Самооборони» Івано-Франківська та Громадського корпусу Полку Національної Гвардії України «Азов» Ярослав Вакалюк та Сергій Сивачук, відома співачка Катерина Бужинська, актриса театру і кіно Ірма Вітовська.

Організували конференцію Почесне Консульство Угорщини в Івано-Франківську, фонд «Відродження Прикарпаття» та Всеукраїнська громадська спілка «Слава Україні». Учасники з’їзду узгодили спільні акції волонтерів і розпочали формування єдиного Західноукраїнського логістичного центру в Івано-Франківську. Модератором заходу був відомий волонтер Олександр Островський.

З’їзд ознаменувався передачею гуманітарного вантажу на потреби вимушених переселенців і військових. Тарас Демкура та Руслан Кулик разом з дипломатами та волонтерами зустріли фури гуманітарної допомоги з Угорщини.

«Ініціатором створення такого центру стали волонтери Івано-Франківська. У них добре налагоджені зв’язки із Республікою Угорщина завдяки Почесному консулу цієї країни Василю Вишиванюку», - розповів заступник директора департаменту – начальник управління інвестиційної, зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Руслан Кулик. 

Він також додав, що зустріч в Івано-Франківську була конструктивною для налагодження співпраці із сусідньою областю та закордонними партнерами. Зокрема в ході переговорів було досягнуто домовленості, що наступного тижня Почесний консул Василь Вишиванюк завітає до Тернопільщини разом із представниками волонтерського корпусу. Вони привезуть до нашого міста гуманітарну допомогу з Угорщини. 

«Також домовилися із представниками україно-угорського бізнес-клубу, члени якого залучають кошти і допомогу з Угорщини, про співпрацю щодо організації відпочинку дітей нашої області в Угорщині. Сьогодні ця країна може прийняти 700 українських дітей для відпочинку. Звичайно, левова частка припаде на Івано-Франківську область, але про квоту для Тернопілля ми вестимемо мову під час наступних зустрічей.

Обговорили і можливість проведення економічного форуму в нашому місті із залученням бізнес-кіл діаспори. Спільно із Міжнародною торговою палатою надамо широку інформацію для наших підприємців про бізнес-клуби, які співпрацюють із організаціями за кордоном. Окрім того, Посол Угорщини зацікавився можливістю перебування на Тернопільщині із робочим візитом уже цього року», – додав Руслан Кулик.

Під час конференції відбулася зустріч із Катериною Бужинською, під час якої було домовлено про можливість співпраці із Болгарією.

«У цьому з’їзді участь взяла керівник Івано-Франківського представництва Міжнародної торгової палати Марія Ткачук, яка є авторитетною особою у своєму краї. Нам вдалося зустрітися з колишнім головою ОДА Михайлом Вишиванюком і його сином Василем Вишиванюком, який є Почесним Консулом Республіки Угорщина. В Івано-Франківській облдержадміністрації провели переговори із заступником голови ОДА Ігорем Пасічняком, який налаштований на співпрацю. До речі, франківчан зацікавив наш проект «Дороги Пінзеля». Нагадаю, що саме Тернопіль, Бучач, Львів, Івано-Франківськ є місцями знаходження робіт відомого скульптора, творчість якого варто популяризувати в Україні і світі. Ми зі свого боку готові розглянути їхні пропозиції щодо туристичного у культурного співробітництва», - зазначив Тарас Демкура.

Тарас Володимирович звернув увагу на те, що гуманітарний вантаж складався із потрібних на передовій речей – медикаментів, засобів особистої гігієни і продуктів харчування. Приємним є той факт, що до волонтерського руху активно долучаються відомі люди нашої країни, зокрема актриса театру і кіно Ірма Вітовська.

«Особливо втішило те, що одну із чотирьох фур організувала наша землячка Вікторія. Її мама, Марія Нідзельська, родом з Гусятинщини і сьогодні очолює українську асоціацію в угорському місті Мішкольц. Така активність вихідців з Тернопільщини радує», - підсумував Тарас Демкура.

Тарас Володимирович розповів і про те, що всі учасники конференції відзначали роботу Тернопільського Логістичного центру на допомогу бійцям АТО, який вже понад рік успішно працює в нашому місті. В рамках заходу домовилися про координацію роботи подібних центрів в Україні.

05.06.2015За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019


Тарас Демкура вручив директору ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина Ірині Іващук нагороду від ІСС Ukraine

16.09.2019


Віце-президент ICC Ukraine презентував проект «Життя в стилі ЕКО» на масштабному HoReCa Show Lviv

09.09.2019


Тарас Демкура презентував проект «Життя в стилі ECO» на форумі HoReCa.ReStart (Вінниця)

06.09.2019