В Тернопільській ОДА обговорили актуальність залучення інвестицій в розвиток альтернативної енергетики

20 травня цього року із робочим візитом до Тернополя завітав голова Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак, який в Тернопільській обласній державній адміністрації зустрівся з віце-президентом Тернопільського представництва Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарасом Демкурою, виконувачем обов’язків керівника апарату Тернопільської ОДА Віктором Шумадою та  начальником управління інвестиційної, зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської ОДА Русланом Куликом.

Під час зустрічі обговорили питання щодо участі тернопільської делегації в міжнародній конференції «Інвестиції в альтернативну енергетику та енергоефективність», яка відбудеться 22 травня в Києві в рамках проекту «Український інвестиційний діалог» і пройде за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Головна мета конференції – формування пропозицій від профільних асоціацій, бізнесу, міжнародних фінансових організацій та іноземних інвесторів щодо створення системи законодавчих стимулів для залучення інвестицій у сферу відновлювальної енергетики. Для цього до обговорення будуть залучені народні депутати профільних комітетів Верховної Ради та представники Міненерговугілля. Під час конференції обговорять реалізацію Національного плану дій з відновлювальної енергетики на період до 2020 року, результати та можливості програми фінансування альтернативної енергетики в Україні, а також пропозиції міжнародних експертів з Європи щодо залучення фінансування в українські ВДЕ-проекти (Детальніша інформація у прикріпленому файлі).

Під час зустрічі Віктор Шумада та Руслан Кулик наголосили на важливості запровадження енергозберігаючих технологій в Тернопільській області. Водночас вони зазначили, що під час даного заходу у Києві буде презентовано економічний потенціал нашого краю.

Зі свого боку віце-президент Тернопільського представництва Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура запропонував скоординувати дії Світового конгресу українських молодіжних організацій для налагодження ділових та партнерських відносин, створення коворкінгових центрів в країнах, де є представництва цієї організації, і необхідність в обміні досвідом з Тернопільським коворкінговим центром, відкриття якого відбудеться 12 червня в торгово-розважальному центрі «Атріум».

Мирослав Гочак розповів про заплановані заходи та зустрічі в Києві. Також він ознайомив учасників зустрічі із ходом підготовки до світового форуму Світового конгресу українських молодіжних організацій, який запланований на серпень цього року.

22.05.2015За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019