Робоча зустріч Тараса Демкури з народним депутатом Степаном Барною

15 грудня відбулась робоча зустріч керівника Тернопільського представництва Міжнародної торгової палати ІСС Ukraine Тараса Демкури з депутатом Верховної Ради України Степаном Барною в офісі представництва.  Головною метою стала принципова домовленість про тісну співпрацю між усіма гілками влади, представниками бізнесу та освітніх закладів. 

Ініціатором цієї зустрічі був саме п.Тарас Демкура, який прекрасно володіє ситуацією в регіоні і саме зараз, на посту керівника серйозної міжнародної структури готовий докласти свої знання та практичний досвід до вирішення нагальних проблем області.

Зокрема він зазначив, що без злагоджених дій між усіма учасниками неможливо досягти успіху. Величезний досвід європейського бізнесу та пропозиції співпраці потрібно використовувати з максимальним ефектом для Тернопільщини, яка володіє прекрасним економічним та інвестиційним потенціалом. Нажаль, сьогодні не завжди вдавалося досягнути компромісу через політичні та інші розбіжності в поглядах і від цього страждала спільна справа. Зараз час змінюється і Україна взяла європейську орієнтацію, але не варто сподіватись, що блага посипляться на нас нескінченим потоком.

З Європи прийдуть серйозні конкуренти з налагодженими цивілізованими схемами роботи, і нашим підприємцям буде досить нелегко конкурувати в такому середовищі. Саме тому, Міжнародна торгова палата через своє регіональне представництво в Тернополі, готова надати серйозну підтримку, але без розуміння з боку влади, як на рівні законотворчих процесів, так і на місцях, зрушити ситуацію в потрібному напрямку буде практично неможливо, - наголосив Тарас Демкура.

Зі свого боку новообраний депутат від Тернопільщини Степан Барна запевнив, що докладе максимум зусиль для того, щоб допомогти тернопільським підприємцям та бізнесменам у відродженні економіки краю та відстоюватиме інтереси виборців, оскільки саме через ріст рівня життя в області та збереження цінностей народу можливо виправдати ту високу довіру, яку він отримав від земляків.

В цьому парламенті Тернопільщина представлена гідними людьми, і їх не так вже і мало. Спільна робота у Верховній Раді України дасть можливість використати весь потенціал команди, і це буде початком нового життя краю, - доповнив п.Степан.

Таким чином, результатом зустрічі стала не лише домовленість про співпрацю, а й розуміння того, що для позитивного результату потрібна злагодженість дій і володіння інформацією. Кожен повинен виконувати свою роботу і партнерський підхід до спільної справи дасть змогу налагодити не лише внутрішні економічні зв’язки, а й залучити до співпраці європейських партнерів, котрі повинні бачити наш справжній настрій до змін.

17.12.2014За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019


Тарас Демкура вручив директору ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина Ірині Іващук нагороду від ІСС Ukraine

16.09.2019


Віце-президент ICC Ukraine презентував проект «Життя в стилі ЕКО» на масштабному HoReCa Show Lviv

09.09.2019


Тарас Демкура презентував проект «Життя в стилі ECO» на форумі HoReCa.ReStart (Вінниця)

06.09.2019