Тарас Демкура стане радником голови Тернопільської ОДА

Рішення про намір призначити відомого підприємця області і віце-президента Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тараса Демкури радником голови Тернопільської облдержадміністрації на громадських засадах Степан Барна озвучив 14 квітня під час спільної наради щодо налагодження тісної співпраці із підприємцями області та залучення інвестицій до нашого регіону.

У цій зустрічі також взяли участь директор департаменту економічного розвитку, міжнародного співробітництва та інвестиційної діяльності Галина Воляник, заступник директора департаменту-начальник управління інвестиційної, зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва Руслан Кулик, начальник управління розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації Назар Яворський, директор компанії «RR Commodities» Сергій Лесняк та голова громадської ради при департаменті інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації Володимир Бурий. 

Степан Барна наголосив на важливості співпраці бізнес-кіл, підприємців та керівництва облдержадміністрації. «Сьогодні ми повинні дбати, насамперед, про покращення іміджу області, створення сприятливого інвестиційного клімату і залучення додаткових коштів для розвитку Тернопільщини. Задля цього я готовий виїжджати в райони та на місцях спілкуватися з підприємцями, аби вони залучалися до співпраці», - зазначив Степан Барна.

Тарас Демкура звернув увагу на те, що в найближчих планах є детальне вивчення діяльності місцевих підприємств з метою сегментування їх за галузевими напрямками. 

«Сьогодні потрібно переходити на новий рівень комунікації у веденні бізнесу. Зокрема це стосується створення сайтів із контентом, який сприяє продажам, навчання спілкуванню в соцмережах і вмінню проводити промоакції у них. З цією метою ми плануємо організовувати навчання і тренінги в районних центрах. Заплановане вивчення діяльності підприємств дасть можливість отримати чітку картину щодо інвестиційної привабливості області, а після сегментування підприємств за напрямками діяльності вся інформація буде розміщена на інвестиційній карті області та України. Це дасть можливість потенційним партнерам з-за кордону запросити до співпраці місцевих представників бізнесу, а потенційний інвестор матиме чітке уявлення про можливості регіону. 

Кращих керівників підприємств з кожної галузі будемо рекомендувати до участі у новоствореній інвестиційній раді, в яку входитимуть також представники громадськості, органів місцевого самоврядування, фіскальних органів та митниці», - додав Тарас Демкура. 

Він також наголосив на тому, що найбільші інвестиції області можуть дати саме внутрішні інвестори, адже вони добре знають свій регіон і зацікавлені у його розвитку. На переконання пана Тараса, створення умов для процвітання підприємництва є основним завданням у діяльності Інвестиційної ради Тернопільщини.

Нагадаємо, що цього року Тарас Демкура став віце-президентом ICC Ukraine з регіонального розвитку. Міжнародна торгова палата є потужною громадською організацією світового рівня, яка має тісні партнерські взаємини із Національними комітетами Світової організації бізнесу (The World Business Organization ) у 93 країнах світу для сприяння міжнародній торгівлі, опанування нових ринків, пошуку партнерів та залучення інвестицій.

Головний напрямок діяльності ICC Ukraine – міжнародна співпраця, створення умов для інтеграції українського бізнесу до міжнародної бізнес-спільноти.

Зі свого боку Сергій Лесняк під час наради зауважив, що Тернопільщина вже викликає зацікавленість у потенційних інвесторів. 

«Наша область є територіально близькою до країн ЄС, що підвищує її інвестпривабливість, - зазначає Сергій Лесняк. – Відтак ми розглядаємо можливість того, що Китай може стати потенційним інвестором для нашого краю. Я допоможу реалізувати задуми та підготувати інвестиційні пропозиції для співпраці з цією країною».

Варто зазначити, що Сергій Лесняк є директором компанії «RR Commodities», яка успішно працює у Шанхаї (Китай) упродовж багатьох років. Одинадцять років тому він розпочав бізнес у державі, якою захоплювався ще з підліткового віку, а саме в Китаї. У Шанхаї пан Сергій з нуля заснував дві успішні компанії, що є одними з кращих у своїй галузі. Сергій Лесняк також є викладачем з міжнародного бізнесу. Він багато зусиль докладає для пропагування України на міжнародному ринку та підтримці різних проектів на її теренах. Сьогодні Сергій Лесняк готовий працювати і задля розвитку Тернопільської області. 

Під час робочої наради учасники підняли і питання функціонування на території області коворкінгового центру.

«Такий центр розпочне свою роботу в червні, - розповів голова громадської ради при департаменті інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації Володимир Бурий. - Він дасть можливість молодим, активним та креативний людям реалізувати свої проекти та ідеї. Наразі в Тернополі вже функціонує стартап інкубатор «Континіум».

15.04.2015За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019