Співпраця з ІСС Ukraine – гарантія безпеки бізнесу та європейські партнерські стосунки

На сьогоднішній день ситуація в державі вимагає від підприємців кардинально переглядати налагоджені схеми ведення бізнесу, шукати нових партнерів та переорієнтовуватись на нові ринки збуту. Багато підприємств втратили звичних покупців і доводиться переорієнтовуватись на європейські ринки. Такі зміни вимагають адаптації до нових умов, правил та дотримання встановлених стандартів. 

У більшості випадків вітчизняні виробники не готові до таких змін, у них ще не вироблені відповідні механізми регулювання відносин та партнерських стосунків. Тому на допомогу приходить Міжнародна торгова палата, а саме Національний комітет ІСС Ukraine. Це структура, яка вже багато років працює на міжнародних ринках об’єднує провідні компанії та ділові асоціації у 127 країнах світу та має мережу національних комітетів в 93 країнах. Багаторічний досвід та налагоджені стосунки з МЗС, посольствами та консульствами дає можливість забезпечити максимально якісну та гарантовану підтримку тим, хто виходить на міжнародні ринки і шукає партнерів для співпраці за кордоном.

Яскравим прикладом дієвої допомоги з боку ІСС Ukraine є партнерство з експортером лікувальних мінеральних вод компанією ПП "Голден Вуд" . Безумовно, ця компанія вже має і власний досвід торгівлі і налагоджені стосунки з багатьма партнерами, але нещодавно  ПП "Голден Вуд" запропонували налагодити поставки мінеральної води в африканську республіку Того. І саме через співпрацю з ІСС вдалося встановити, що фірма в Того, яка надіслала свої реквізити і дані виявилась фіктивною і працює нелегально. 

18 березня в Тернопільському представництві ІСС Ukraine відбулась зустріч віце-президента з регіонального співробітництва Тараса Демкури з представниками компанії ПП "Голден вуд". На зустрічі обговорили питання та перспективи подальшої співпраці. Вже сьогодні інформація про нашого вітчизняного виробника та експортера лікувальної мінеральної води «Нафтуся» поширена в багатьох країнах світу. Якість пропонованого продукту не викликає сумнівів, підтверджена багатьма висновками і експертизами. 

Наразі Тернопільське представництво ІСС Ukraine через мережу національних комітетів та представництв по всьому світу шукає потенційних партнерів для ПП "Голден вуд", гарантує правову  підтримку, створення сприятливих умов для торгівлі, дотримання правил вільної і чесної конкуренції. 

Також Тернопільське регіональне представництво ІСС Ukraine пропонує усім, хто виходить на міжнародні ринки скористатися досвідом роботи Міжнародної торгової палати, будувати свої стосунки з партнерами за європейськими взірцями та стандартами.

01.04.2015За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019