З метою налагодження ділових стосунків Тарас Демкура побував з робочим візитом у Дніпропетровську

Нещодавно керівник Тернопільського регіонального представництва ІСС Ukraine Тарас Демкура провів ряд зустрічей в Дніпропетровську. Метою візиту було налагодження нових та відновлення старих партнерських стосунків з діловими колами інших областей України, обмін досвідом в питаннях економічного розвитку регіонів та залучення інвестицій.

В рамках візиту пройшов ряд презентацій, на яких були присутні не лише бізнесмени та підприємці, а й представники влади і місцевого самоврядування. Зокрема, до обговорення можливих варіантів співпраці долучились директор КП «Дніпропетровська муніципальна енергосервісна компанія» Едуард Зонов, голова правління директорів ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» Євген Морозенко, директор Дніпропетровської Асоціації промисловців і підприємців Тетяна Глєбова та інші.

На зустрічах обговорювались питання адаптації бізнесових та партнерських стосунків в сьогоднішніх умовах і з врахуванням регіональних особливостей. Практично всі галузі і сектори економіки потребують кардинального перепланування, оскільки Україна взяла курс на європейську інтеграцію, а це вимагає нових підходів до ведення бізнесу та дотримання встановлених високих стандартів та якості.

Ще одним важливим моментом було обговорення питань з налагодження співпраці з західними партнерами через втрату традиційних ринків збуту. Багато підприємств на Східній Україні втратили російський ринок і потрібно шукати нові ринки, як в межах держави, так і в Європі. Потужності великих виробників дозволяють забезпечити продукцією не лише українців і вони вже готові для налагодження зв’язків з новими партнерами. 

Учасники зустрічей обмінювались досвідом роботи та пошуком нових шляхів побудови партнерських стосунків. Особливу увагу сьогодні слід приділити подоланню інформаційного бар'єру. Обмін інформацією є важливим етапом у побудові ділових стосунків та спільного вирішення проблем.

Керівник Тернопільського представництва ІСС Ukraine Тарас Демкура презентував ті інструменти, напрацювання та потенціал, якими володіє Національний комітет Міжнародної торгової палати, і як можна використати цей величезний досвід для виходу на європейські ринки. Цікавою для присутніх стала і презентація програми «Нові можливості бізнесу в час кризи».

Також учасники зустрічей побували на одному з потужних виробництв Дніпропетровська – виробничо-комерційній фірмі «Вілюта», яка спеціалізується на виготовленні текстилю. Директор фабрики Людмила Лупульчук познайомила гостей з виробництвом та розповіла про ті проблеми, з якими зараз стикається підприємство. Фабрика працює з 1996 року і до останнього часу виконувала замовлення Укрзалізниці. До слова, тканину для постільних комплектів закуповували в нашому тернопільському «Текстерно». На сьогоднішній день підприємство орієнтоване лише на внутрішній ринок і здебільшого на східні і південні області. Нещодавно відкрили представництво у Львові і сподіваються на розширення ділових стосунків з європейськими партнерами. Постільна білизна та спальні комплекти не поступається за якістю відповідним товарам на ринку від інших виробників.  

Основною проблемою на сьогоднішній день є пошук нових ринків збуту, удосконалення виробництва та приведення якості продукції до європейських норм і стандартів. Саме через налагодження партнерських стосунків та обмін досвідом з іншими представниками галузі дасть можливість не лише зберегти виробництво, але й розвинути його.

Побудова ділових стосунків неможлива без більш глибшого знання та розуміння партнера, його культури та звичаїв. Навіть в межах держави необхідно обмінюватись не лише бізнесовим досвідом, але надбаннями та особливостями в області культури та мистецтва. Кожен регіон є носім своєрідної культури, традицій і ремесел, тому побудова ділових стосунків неможлива без глибшого пізнання культури Сходу і Заходу.
 

Представник Тернопільщини Тарас Демкура презентував та подарував господарям альбом «Таїна Пінзеля» та продемонстрував фільм «Від Бучача до Лувра» про геніального скульптора, роботи якого знані в цілому світі. Саме за фінансової підтримки Тараса Демкури цей альбом та фільм побачили світ і донесли до широких кіл історію життя і творчості Георга Пінзеля. Також учасники зустрічі відвідали Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького. 

На завершення візиту, учасники дійшли спільної згоди в тому, що такі зустрічі повинні стати традиційними. Ми повинні краще знати один одного і тоді справи легше вирішуватимуться спільно. Вже на травень заплановано в Дніпропетровську відкриття виставки українських строїв та прикрас, які характерні для західного регіону і своєрідної борщівської вишиванки. 

31.03.2015За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019