24 квітня 2015 року відбудеться Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством

Шановні колеги, запрошуємо на

Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством

24 квітня 2015 року в готелі «Рамада Енкор Київ» (м. Київ, Столичне Шосе, 103, конференц-зала «Київ») під патронатом Уряду України буде проведений Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством (далі — Форум), присвячений Міжнародному дню інтелектуальної власності.

Організаторами заходу виступають Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державна служба інтелектуальної власності України, державне підприємство «Український інститут промислової власності». Інформаційний партнер — «Юридична практика». 

Мета Форуму — удосконалення української стратегії й тактики розв’язання однієї з найгостріших у сучасному світі проблем — контрафакції та піратства, реалізація реформи захисту інтелектуальної власності і системи заходів протидії виробництву й розповсюдженню підробок, формування цивілізованого українського товарного ринку та сприятливого інвестиційного клімату в державі.

На одному майданчику планується зібрати перших осіб держави, вітчизняних і зарубіжних виробників якісної продукції, керівників найбільших світових компаній-правовласників, провідних українських та міжнародних експертів у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Висвітлять напрацьовані світовою спільнотою шляхи розв’язання проблеми боротьби з контрафактною і піратською продукцією представники Всесвітньої митної організації (WCO), Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO), діючої бізнес-ініціативи ІСС щодо зупинення контрафакту та піратства (Business action to stop counterfeiting and piracy, BASCAP), Європейського поліцейського управління (EUROPOL), французького Союзу виробників (UNIFAB), Всесвітньої групи по боротьбі з підробками (GACG Network), Міжрегіонального науково-дослідного інституту ООН з питань злочинності та правосуддя (UNICRI), Національного координаційного центру з охорони прав інтелектуальної власності Міністерства внутрішньої безпеки США, Відомства з патентів та торговельних марок Королівства Данія, Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), Міжнародної асоціації селекціонерів сортів декоративних та плодових культур, отриманих вегетативним способом (CIOPORA), Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, а також інших міжнародних і вітчизняних організацій.

Від державних структур до участі у заході запрошені представники МВС України, СБУ, МЗС України, АМКУ, ФДМУ, МОН України, Мін’юсту, Мінкульту, ДФС України, Мінагрополітики, Мінприроди, МОЗ України, Держлікслужби, Держспоживінспекції, Генеральної прокуратури України та судових інстанцій.

Також очікується участь широкої бізнес-громадськості: представників вітчизняних та іноземних правовласників, юридичних компаній, патентних повірених, науковців та інших зацікавлених осіб.

 Виступи заплановані у форматі коротких вступних промов (10 хв.) спікерів на заявлену тему кожної із сесій та спільне обговорення порушених питань під керівництвом модератора і відповіді на запитання учасників Форуму.

Реєстрація учасників проходить на сайті www.iiiconference.org.ua. Також можна зареєструватись, надіславши заповнену реєстраційну карту та сплативши реєстраційний внесок до 22 квітня 2015 року.

Реєстраційний внесок (у розмірі 3600 грн, без ПДВ) забезпечує:

Додатки:

Попередня програма.pdf

Завантажити

Реєстраційна карта.doc

Завантажити

31.03.2015За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019