Біохакінг-тур, організований тернополянами, крокує Україною

У Черкасах та Івано-Франківську відбулися зустрічі зі головним біохакером країни, сімейним лікарем Святославом Ханенком у рамках реалізації проєкту «Життя в стилі ECO». Захід відвідали підприємці, представники медичної галузі та громадяни, які прагнуть жити довго, здорово та продуктивно. Говорили про нову філософію здоров'я, про те, як покращити свою особисту ефективність та з віком ставати здоровішими, як застосовувати техніки біохакінгу у традиційній медицині, що таке функціональне та ментальне здоров'я.

«Українці живуть найкоротше в Європі. У нас найвищий рівень захворюваності серед країн ЄС. Одна з головних причин депопуляції – відсутність превентивної сімейної медицини та культури управління своїм здоров'ям», – переконаний Святослав Ханенко.

На думку лікаря, наше життя є балансом енерговитрат і енергозаощадження. І філософія біохакінгу допомогає знайти цей баланс, управляти здоров’ям як проєктом для більш якісного життя.

Під час обговорення учасники заходу погодилися зі Святославом Ханенко, що фінансовий успіх прямо залежить від стану здоров‘я.

«Звідки беруться фінанси? Їх генерують люди. Тому кожному з нас потрібно мобілізувати та правильно використовувати свій ресурс», – зауважив лікар.

Гості зустрічі погодилися зі спікером, що вкрай важливо щодня брати на себе відповідальність за свій головний ресурс — життя. У цьому контексті важливо звертати увагу не тільки на фізичний стан, а й на ментальне здоров'я. Задоволеність життям, здатність сприймати, обробляти і викладати інформацію теж можна виміряти. Як і функціональний стан мозку, і баланс роботи різних його відділів. Ментальне здоров'я має критичний вплив на всі інші блоки. У кінцевому підсумку – все з голови починається і до голови же приходить.

Варто постійно працювати над собою, прагнути бути кращою версією себе. На питання, з чого почати, експерт назвав наступні пункти.

  1. Скласти Health Map – об'єктивізація і оцифровування здоров'я.
  2. Оцінити молекулярне здоров'я (рівень вітамінів, мікроелементів, амінокислот в організмі)
  3. Поставити цілі – це вже існуючий образ самого себе в майбутньому. Цілі мають бути досяжні та збалансовані.
  4. Провести корекцію стилю життя, харчування. Вода, харчування, фізична культура, сон, шкідливі звички, психо-емоційний баланс є одночасно і маркерами здоров'я, і ​​найпотужнішим джерелом впливу на нього.
  5. Почати діяти.

«Мене вразила здатність проекту «Життя в стилі ECO» збирати разом так багато усвідомлених і відповідальних людей, які поділяють цінності біохакінгу – відповідального управління власним здоров'ям для досягнення більшої продуктивності у всіх сферах життя», – поділився своїми враженнями Святослав Ханенко після виступу.

Нагадаємо, що у 2020 році одним із пріоритетів в рамках проєкту «Життя в стилі ЕСО» засновники Тарас та Ірина Демкури обрали розвиток програми «Якісне життя та активне довголіття». Саме тому підприємці ініціювали серію зустрічей з головним біохакером країни, який точно знає, що здоров'я – це комплекс добробуту тіла, розуму, духу, соціальних зв'язків і навколишнього середовища.

Святослав Ханенко закінчив НМУ ім. Богомольця, вивчав медицину в Австрії, став першим сімейним лікарем європейського зразка в Україні, отримав МВА в Barselona Business School, заснував  перший в Україні фестиваль біохакінга Biohacking Fest Ukraine. Святослав виступав спікером міжнародних біохакінг івентів, написав численні публікації про біохакінг тастававтором першої статті у Вікіпедії «Біохакінг» та автором першого запропонованого в рамках міжнародних біохакінг івентів (Biohacker's Summit Tallinn 2018, Biohacking Riga 2019) визначення біохакунгу.

 

За анонсами зустрічей слідкуйте на сторінці https://www.facebook.com/iameco.com.ua/

 

 

06.03.2020За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019