У рамках проєкту «Життя в стилі ЕКО» у Тернополі відбулася зустріч з головним біохакером України Святославом Ханенко

7 лютого 2020 р. у Тернополі відбулася зустріч з головним біохакером України, сімейним лікарем Святославом Ханенко. Зустріч для підприємців, представників медичної галузі та громадян, які прагнуть жити довго, здорово та продуктивно, організували представники проєкту «Життя в стилі ЕКО» (бренд-програми ICC Ukraine) та ГО «Ділові Українські Жінки в Тернопільській області».

У 2020 році одним із пріоритетів в рамках проєкту «Життя в стилі ЕКО» було обрано розвиток програми «Якісне життя та активне довголіття». Саме тому засновники Тарас та Ірина Демкури ініціювали серію зустрічей з лікарем Святославом Ханенко, головним з біохакінгу в Україні.

«Ми започаткували новий рівень співпраці в рамках проєкту «Життя в стилі ЕСО», яким передбачається зміна мислення, підходу до свого життя та здоровя, які лежать в основі філософії біохакингу. Нами зі Святославом Ханенко була досягнута домовленість проведення біохакинг-форумів у 2020 р. у всіх найбільших містах України, щоб активніше популяризувати нову філософію – розповів Тарас Демкура, засновник проєкту «Життя в стилі ЕСО».

Як зауважив головний біохакер України Святослав Ханенко, поняття «біохакінг» загалом є досить широким. Це новий підхід до способу життя, що дозволяє «зламати» або ж отримати більший контроль над людською біологією. В основі біохакінгу лежить управління власною біологією з використанням комбінації медичних, харчових та електронних методів. Все це – щоб стати більш продуктивним, щасливим, розумним та енергійним.

«Здоров’я є головним інструментом нашого життя. Як ми будуємо стосунки з нашими партнерами, колегами, рідними, так само треба вчитися налагоджувати відносини зі своїм організмом – говорить Ірина Демкура, президентка  ГО «Ділові Українські Жінки у Тернопольській області»

Концепція біохакінгу співзвучна з концепцією проєкту «Життя в стилі ЕКО» – це комплекс добробуту тіла, розуму, духу, соціальних зв’язків і навколишнього середовища. Україна стане здоровою країною, коли всі почнуть реалізовувати цей концепт і позбавлятися від шкідливих стереотипів про своє здоров’я, у результаті чого люди стануть більш відповідальними відносно до себе і більш успішними.

У рамках реалізації проєкту «Життя в стилі ЕКО» у 2020 р. відбудуться зустрічі зі Святославом Ханенко у найбільших містах України.

Слідкуйте за анонсами на сторінці https://www.facebook.com/iameco.com.ua/

____
Довідка:
Святослав Ханенко закінчив НМУ ім. Богомольця, вивчав медицину в Австрії, став першим сімейним лікарем європейського зразка в Україні, отримав МВА в Barselona Business School, заснував перший в Україні фестиваль біохакінга Biohacking Fest Ukraine. Святослав виступав спікером міжнародних біохакінг івентів, написав численні публікації про біохакінг тастав автором першої статті у Вікіпедії «Біохакінг» та автором першого запропонованого в рамках міжнародних біохакінг івентів (Biohacker’s Summit Tallinn 2018, Biohacking Riga 2019) визначення біохакунгу.

 

10.02.2020За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019