У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

Днями у столиці відбулися традиційні Загальні збори та Засідання правління Українського національного комітету Міжнародної Торгової палати. Члени ICC Ukraine, керівники регіональних представництв, гості, журналісти зібралися разом підбити підсумки за рік, що минув, розповісти про досягнення та ухвалити план на наступний річний період.


За словами Президента ІСС Ukraine Володимира Щелкунова 2019 рік був напружений, особливо в контексті подій які відбувалися в Україні, ротації влади, комітету довелося працювати дуже напружено. Бізнес не тільки вистояв, але й активно розвивався. Україна посіла своє місце у першій десятці серед країн найбільш привабливих для інвестицій. І в цьому є також заслуга комітету. Також Володимир Щелкунов наголосив, що ICC Ukraine стабільно і системно продовжує працювати, активно долучився до формування оновленої комунікаційної стратегії між бізнесом та владою, бере участь у загальноукраїнських проєктах, використовує всі важелі що існують для здорового лобіювання інтересів українського бізнесу не тільки на теренах України, але і світу.

Проект «Життя в стилі ЕКО» став одним з найбільш значущих цього року, реалізованим під егідою ICC Ukraine. Слід також відзначити проекти з впровадження технологій «HYDROFLOW» (Олександр Андріанов), робота в напрямку спрощенні процедур торгівлі (Олег Платонов), участь в супроводження інвестпроєктів в Херсонській області (Анатолій Хоменко), програми діджиталізації (Володимир Демура), активна робота соціально-приватно партнерства та створення найліпших умов для інвестклімату у Львівській області (Михайло Коропецький), медичний туризм (Ганна Гучок) та багато інших.

У рамках зборів Тараса Демкуру назначили віце-президентом зі сталого розвитку, енергоефективності і збереження довкілля. То ж у 2020 р. проекти у цьому напрямку розвиватимуться ще більш активно і масштабно.


Серед проєктів, які анонсовані на наступний рік – це ЕКСПО 2020 в Дубаї, де ІСС Ukraine є членом організаційного комітету (Дарія Заболотня), електронний майданчик E-Bridge (Олег Ситник), Інкотермс 2020, тощо.

УНК МТП вважає дуже вдалими для бізнесу, а відповідно і для себе результати 2019 року, про що зокрема засвідчили і позиція Штаб-квартири ІСС в Парижі, візит до якої делегації комітету відбувся нещодавно. ІСС Ukraine визнано одним з найактивніших національних комітетів серед усіх інших.

 

Відео-репортаж: https://youtu.be/-RwpqkGjNHo

15.12.2019За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019