Тараса Демкуру обрали керівником Тернопільського представництва Міжнародної торгової палати

Презентація економічного та інвестиційного потенціалу Тернопільщини відбувалася у Києві в дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України. Ознайомитися із Тернопільщиною прибули представники з понад 50 дипломатичних представництв в Україні, а також заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль, заступник голови Верховної ради України Руслан Кошулинський, президент Українського національного комітету міжнародної торгової палати, радник прем’єр-міністра України Володимир Щелкунов, підприємці та бізнесмени з Тернопільщини. 

Участь у презентації взяли понад 100 представників іноземних дипломатичних установ та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, партнерів і потенційних партнерів міжрегіонального співробітництва Терніопльщини, підприємці та бізнесмени. З вітальним словом до гостей звернулися голова обласної ради Василь Хомінець та голова облдержадміністрації Олег Сиротюк.

Звертаючись до учасників презентації, вони зокрема зазначили, що Тернопільська область задекларувала власну позицію щодо незмінності євроінтеграційного курсу, реалізовуються заходи на виконання програми міжрегіонального за зовнішньоекономічного співробітництва. Головна мета – привернути увагу інвесторів до нашої області і показати, чим славний наш край, які задуми та інвестиційний і економічний потенціал Тернопільщини. Ця зустріч – ще один переконливий крок для налагодження дружніх та ділових стосунків.   Презентацію провів заступник голови ОДА Леонід Бицюра, який детально представив учасникам економічний та інвестиційний потенціал Тернопільщини, наголосив на важливих моментах формування співпраці та залучення інвестицій.

Позитивним результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Українським  Національним Комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine).

В рамках презентації, обрали керівника Тернопільського регіонального представництва. Ним став наш земляк, відомий підприємець та меценат Тарас Демкура. Окреслюючи привабливість регіону, новообраний керівник Тернопільського регіонального представництва Тарас Демкура відмітив, що ділові кола краю разом із владою готові створити сприятливі умови для всіх, хто готовий інвестувати у розвиток області. За його словами, бізнесова еліта області зацікавлена у розвитку нового, динамічного партнерства з інвесторами та владними структурами. Саме такий підхід сприятиме розвитку області.

Тарасу Демкурі, як новообраному керівнику регіонального представництва, радник прем’єр-міністра України Володимир Щелкунов вручив свідоцтво дійсного учасника ICC Ukraine.

Нині підприємства Тернопільщини здійснюють зовнішню торгівлю з багатьма країнами світу. Лише з початку року прямі іноземні інвестиції надійшли з 38 країн. В області працюють понад 250 підприємств з іноземними інвестиціями.

14.12.2014За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019