У Тернополі відбудеться виїзна зустріч Західного українського бізнес Клубу

19 жовтня 2019 р. у Тернополі відбудеться виїзна зустріч Західного українського бізнес Клубу (West Ukrainian Business Club – WUBC). Дана організація створена для підвищення якості та рентабельності підприємств за рахунок обміну досвідом та особистісного росту. Клуб дає чудову можливість зустрітись з однодумцями для обміну ідеями, а також знайти нових друзів. Сьогодні бізнесу як ніколи важливо об’єднувати зусилля задля розвитку України, нарощування економічних потужностей, формування та розвитку бренду країни на міжнародній арені.

WUBC проводить від 12 зустрічей на рік. Гостями та спікерами клубу є провідні бізнесмени країни, політики, члени інших клубів, професійні бізнес тренери, консультанти та аналітики. Сьогодні – це цілісна екосистема, де діє стратегія win-win, коли кожен з її учасників підсилює один одного і ми стаємо сильніші кратно. Разом, в синергії, учасники клубу створюють нові підприємства та бізнеси, концентрують ідеї та працюють над спільною місією – підвищенням рівня довіри між підприємцями. У рамках цієї стратегії WUBC проводить цілий ряд виїзних заходів, які проходять в обласних центрах Західної України.

То ж 19 жовтня зустріч клубу відбудеться у Тернополі. Про діяльність клубу та можливості, які відкриває членство у WUBC, розповість тернопільській бізнес-спільноті президент та засновник West Ukrainian Business Club Олександр Магунь.

«У правильному об‘єднанні бізнесмени отримують більше можливостей для розвитку, а правильне оточення допомагає кожному з нас рухатися швидше до заданих цілей», – переконаний Олександр Магунь.

Спікером зустрічі виступить Тарас Демкура, кандидат економічних наук, віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, власник ТВЦ «Атріум» та музею ретро-автомобілів.

«Вважаю такі платформи вкрай необхідними для комунікації між бізнесменами сьогодні. Вони однозначно сприяють і особистісному росту, і розвитку власних компаній, і збільшенню кількості якісних нових зв’язків», – поділився враженнями Тарас Демкура.

Під час зустрічі Тарас Володимирович розповість про світові тренди часу у бізнесі. Планується також екскурсія до етногалереї «Спадок» родини Демкур – унікального музею кращих взірців української культури. Гості зустрічі також матимуть змогу відвідати елітний клуб ексклюзивних авто «Ретро-Кортеж Тернопіль» – першого на Західній Україні клубу, колекція якого налічує більше 30 унікальних старовинних автомобілів. На ретро-авто гості відвідають пивзавод Микуленецький «Бровар», а в фіналі зустрічі вирушать та нетворкінг-вечірку на березі Тернопільського ставу.

Підприємці, які бажають долучитися до заходу, можуть дізнатися деталі участі за телефоном (050)377-37-21.

17.10.2019За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019


Тарас Демкура вручив директору ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина Ірині Іващук нагороду від ІСС Ukraine

16.09.2019


Віце-президент ICC Ukraine презентував проект «Життя в стилі ЕКО» на масштабному HoReCa Show Lviv

09.09.2019


Тарас Демкура презентував проект «Життя в стилі ECO» на форумі HoReCa.ReStart (Вінниця)

06.09.2019


ІСС Ukraine виступила з низкою ініціатив, які підтримані офісом Gрезидента

09.08.2019