У столиці відбувся Другий Благодійний Вечір на підтримку Центру Анни Київської

25 червня 2019 р. у Києві пройшов Другий Благодійний Вечір на підтримку Центру Анни Київської, партнером якого виступив Благодійний фонд «Повір у себе» співнінвестора платформи «Бізнес 100» Віктора Іванчика та дружини Ірини. Завдяки жертовній праці і вірі таких соціально відповідальних людей спільний історичний проект і втілюється в життя.

Вечір об’єднав більше двохсот представників державних, дипломатичних, громадських та культурних відомств. Публічні люди, політики, зірки та відомі українські бізнесмени – цього вечора усіх об’єднала ідея збереження та зміцнення позицій потужного «форпосту» української культурної дипломатії у Західній Європі. Вже другий рік поспіль захід, на підтримку Центру Анни Київської, збирає людей, які прагнуть підтримати і розбудувати пам’ять про відому українку, історичну постать, сильну особистість та жертовну жінку.

Захід відбувся під патронатом владики Бориса Ґудзяка — архиєпископа та митрополита Філадельфійської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, за участю українських та міжнародних жертводавців Центру Анни Київської. Під час вечора владика Борис виступив з потужною і мудрою промовою. Він нагадав, що Україна – не бідна родичка Європи, а її донор. Ми вливаємо сильну кров і б’ємося за цінності, які колись об’єднали європейські народи в єдине ціле.

Історія Центру розпочалася у 2013 році, коли представники української діаспори Вікторія Делленжер і Анна Кантер під патронатом митрополита Ґудзяка залучили кошти десятків українських бізнесменів і діаспорян, щоб викупити будівлю католицької церкви у містечку Санліс (неподалік Парижа), де жила і правила українська княжна.

«Центр Анни Київської – це не стільки місце, скільки ідея та міжнародна мережа, – пояснює співзасновниця центру Вікторія Деллінджер. – Центр, як платформа, займається системною роботою через різні проекти, які розповідають про минуле, відкривають наше сьогодення і долучають українців до формування європейського та світового майбутнього. Саме це наша мета».

Минулого року на Першому Благодійному Вечорі було зібрано 5,5 млн грн на проведення реставраційних робіт.

Як зазначила Марина Порошенко, голова ради Благодійного фонду Петра Порошенка, сьогодні культурна дипломатія – це питання національної безпеки і ми повинні захищати свою історію, свою культуру і боротися за своє європейське майбутнє.

 

Другий Благодійний Вечір відвідав і меценат та Віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура, який розповів про своє знайомство з цим історичним проектом.

«У 2013 році під час виставки робіт Пінзеля у Луврі, яка відбулася в капличці Шапель, завдяки Вікторії Деллінджер я познайомився з владикою Борисом Гудзяком, який запросив на інтронізацію в Notre Dam De Paris. Там ми заприятелювали з львівською спільнотою. Тоді спільними зусиллями ми придбали історичну будівлю, що зробило можливим започаткування Центру Анни та Церкви Святих Бориса і Гліба у Франції.

Ці місця – знак вшанування Анни Київської та нагадування про тісний зв’язок двох європейських країн», – розповів меценат.

На таких заходах прививаються національні цінності, тут створюється сила нації, відбувається поєднання сил, які рухають наш народ до самовизначенності і самоповаги, переконаний Сергій Позняк, власник і генеральний директор групи компаній FGK Financial Group.

Загалом гості вечора мали змогу ознайомитися з роботою, що була проведена протягом року, дізнатися про плани та стратегію подальшої діяльності, зануритися у філософію цього дивовижного проекту, який вже більше п’яти років об’єднує глобальних українців та неукраїнців з різних країн та континентів.

 

Участь у подібних заходах – це можливість долучитися до побудови потужного осередку української культури та дипломатії у центрі Європи та показник соціальної відповідальності.

Відео-репортаж з заходу: https://www.youtube.com/watch?v=7iF-NBo_HGw  

 

27.06.2019За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019