«Вечір півоній»: про що говорили ділові жінки Тернополя

 

За ініціативи ГО «Ділові Українські Жінки в Тернопільській області», яку очолює бізнес-леді Ірина Демкура, у прекрасній LaVilla Lake House (м. Тернопіль) відбулася вечірка закритого формату «Вечір півоній». Відомі та успішні у різних галузях жінки Тернопільщини обговорили досягнення у різних сферах діяльності, обмінялися досвідом  та визначили напрямки та шляхи подальшого розвитку.

Організатори заходу підготували насичену програму. Спеціальним гостем вечора стала Галина Давидюк, стиліст, імідж-дизайнер, Місіс Україна Відкритий Світ 2016 та мати-героїня 5 дітей. Відверта розмова без пафосу і награної ролі однозначно припала до душі усім гостям вечора. Говорили нестандартно, але правдиво про стосунки, багатодітність та особистий імідж й успіх.

 

Стильним бонусом заходу стало ознайомлення з найновішими тенденціями моди літа 2019. Неймовірна атмосфера найелегантнішого стилю часів Dior захопила усіх без виключень!
Тетяна Кошильовська, актриса Тернопільського академічного театру актора та ляльки, стиліст та викладач, фахівець стилю Dior, розповіла про історію та позиціонування світового бренду. 

 

Незабутні емоції викликав показ колекцій від українських дизайнерів. Актуальними трендовими луками гостей «Вечора півоній» дивували  а.Таn byANDRE TAN (магазин брендового одягу для людей, котрі бажають завжди виглядати стильно та впевнено) та салон «World of dreams» (де можна знайти сукню на будь-яку подію не лише для себе, але й для своїх донечок).

 

Завдяки партнеру заходу – музею ексклюзивних ретроавтівок «Ретрокортеж-Тернопіль» чарівні леді мали змогу відзнятися у бліц-фотосесії у стилі ретроелеганції та насолодитися літнім вітерцем, катаючись на катері «Dream liner» тернопільським ставом.

 

Гості заходу отримали чудову можливість відпочити, надихнутися краєвидами живописної локації, обмінятися думками та отримати корисну інформацію для саморозвитку. 

Як розповіла Ірина Демкура, ГО «Ділові Українські Жінки в Тернопільській області» – організація, яка об’єднує жіноцтво для спільного духовного та економічного розвитку України. Мета ГО – спільно реалізовувати потенціал нації; допомагати жінкам розкривати творчий потенціал і реалізовувати спільні бізнес-проекти; разом виховувати відповідальне молоде покоління; безкорисно підтримувати талановиту молодь та дітей дитячих установ; спільно стати на захист материнства і дитинства.

 

Організатори висловлюють подяку усій команді та партнерам, завдяки яким відбувся захід, а також гостям вечора – за позитивний настрій та велику цікавість до ініціатив ГО.  Наразі вже йде підготовка до наступних зустрічей, відвідати які може кожна жінка. Анонси наступних заходів можна відслідковувати на сторінці ГО «Ділові Українські Жінки в Тернопільській області» у Фейсбук

 

19.06.2019За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019