У Тернополі стартував Екологічний марафон за підтримки Леоніда Бицюри та Тараса Демкури

Підсумкова практична конференція «Чисте довкілля зусиллями громади» відбулася у Тернополі 27 травня. Учні, науковці та влада відзвітували про вже реалізовані екологічні проекти, у рамках року Екології у Тернополі.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, який зазначив, що упродовж чотирьох місяців учні активно працювали над реалізацією різноманітних проектів та продемонстрували свою екологічну культуру на високому рівні. Також Леонід Олексійович оголосив про старт Екологічного марафону. У програмі заклали правильне поводження із сміттям, використання корисних матеріалів та інформування про важливість цього питання. Марафон проводиться за сприяння Леоніда Бицюри та віце-президента Міжнародної торгової піліти ICC Ukraine, засновника проекту «Життя в стилі ЕКО» Тараса Демкури.

«2019 рік проголошений у Тернополі роком екології, — каже заступник міського голови, ідейник екологічного марафону Леонід Бицюра. — І за цей час ми змогли зробити акцент на екологічних проблемах міста і на формуванні екологічної культури. Сьогодні, 27 травня, у нас стартує екологічний марафон, і це вже практична реалізація всіх здобутих знань. Метою екологічного марафону є поширення екологічних знань серед тернополян, зокрема школярів».

4 місяці у рамках програми учасники пропагували здоровий спосіб життя, стежили за потребами учнів, формували екологічну свідомість тернополян, формували здоровий раціон харчування школярів та досліджувати заповідні куточки Тернополя.

«Піклуючись про природу, ми дбаємо про себе, про здоров’я своє та своїх дітей. Вони хочуть також дихати чистим повітрям, пити чисту воду, насолоджуватися красою довкілля. І ми не маємо права забирати у них цю можливість. Тим більше, коли самі діти показують нам приклад екологічної відповідальності! – зауважив Тарас Демкура. – Саме тому у рамках проекту «Життя в стилі ECO» ми активно підтримуємо екологічні ініціативи і в рамках нашого місту, і загальноукраїнські. Ми переконані, що наші дії мотивують кожного до змін, які посприяють збереженню навколишнього середовища для майбутніх поколінь».

Сліпченко Дарина, учениця Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, протягом чотирьох місяців досліджувала питання мотивації учнів до екологічно свідомої поведінки:

«Я є ученицею 9-го класу і сама можу сказати, які умови мають бути для того, щоб школяр міг сам скласти здоровий спосіб життя. Перш за все, це створення умов у самій школі. А саме: баки для сортування сміття, фільтри для води та здорова їжа, —  розповідає дівчина. — На жаль, в Україні не усі матеріали сортуються, а в Тернополі тим більше. Але базові матеріали ми можемо починати сортувати навіть у школах».

Особливою умовою участі в Екологічному марафоні є щоденне висвітлення інформації та фото у соцмережах, з використанням хештегів #Ternopil_Eco_City, #Eco_marafon_Ternopil, #Тернопіль_без_поліетилену.

28.05.2019За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019