На Тернопіллі обговорили одну із пріоритетних галузей економіки регіону – туризм

 

Правильний підхід до туризму допоможе привернути до себе увагу всього світу, сформувати позитивний імідж і репутацію країни, сприятливої для подорожей, інвестицій, бізнесу і життя. На цьому наголосили учасники дискусійної панелі туристичного форуму Тернопілля ТФТ-2018, який стартував 22 листопада у місті Тернопіль.

Розпочався форум із дискусійних панелей «Брендування територій», «Просування турпослуг в інтернеті», «Контроль екскурсійної діяльності, як основа національної безпеки». Інші два дні форум проходив у Чорткові та Заліщиках.

«Галузь туризму – одна із пріоритетних щодо розвитку нашого краю. Цього року ми вже зробили конкретні справи: завершили реконструкцію цілої низки доріг до пам’яток історичної спадщини. І що важливо відремонтували дорогу Тернопіль – Львів. Якщо раніше до Львова заїжджали за три години, то тепер трохи більше за годину. Водночас, важливо, що трафік збільшився від 16-ти до 32-ох одиниць протягом доби, а це означає, що Тернопілля відкриває себе для внутрішнього та зовнішнього туриста», – підкреслив голова Тернопільської ОДА Степан Барна

Про концепцію розвитку туризму, про туристичну родзинки та потенціал міста розповів заступник міського голови Леонід Бицюра. Розглядалися питання, які є особливо важливими для розвитку територій. В ході обговорення туристичного потенціалу в учасників форуму одразу зародилися нові плани та сформувалося бачення спільного розвитку туристичної галузі в регіоні.

«Країна як ніколи повинна продемонструвати усьому світу перспективи своєї туристичної індустрії, нашу гостинність та культуру. Розвитку туризму в Україні повинно сприяти консолідована робота влади, громадськості та бізнесу задля спільної мети – дотримання міжнародних стандартів всіх учасників ланцюгу поставки туристичного продукту для сталого туризму дестинацій України», – говорить Тарас Демкура, старший віце-президент Національної туристичної організації України.

У своєму виступі Тарас Володимирович озвучив про плани побудови у регіоні туристично-логістичного центру «Трансімперія» зі всією необхідною інфраструктурою як для туристів, так і для транспорту, на якому вони будуть подорожувати. Ця ініціатива потенційно може збільшити потік туристів з інших регіонів України та з-за кордону.

TFT-2018 – визначна подія року в туристичному спрямуванні Тернопільської області для обговорення актуальних питань із найвідомішими практиками та оцінювання можливостей власного розвитку.

Серед учасників форуму – представники державних органів, об'єднаних територіальних громад, місцевих органів самоврядування, навчальних закладів, керівники інфраструктурних закладів сфери гостинності.

 

 

24.11.2018За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019