Віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine приєднався до потужної команди провідних бізнесменів України

Віце-президент з питань регіонального розвитку, керівник регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура долучився до проекту БІЗНЕС 100, до якого входять найпотужніші, репутаційні та ідейні бізнесмени України.

«Для мене велика честь долучитися до проекту та співпрацювати з такою потужною командою амбіційних лідерів. Я переконаний, що репутація українських підприємців потребує постійної системної роботи для того, щоб позитивно позиціонувати Україну на міжнародній арені. Саме для цього і долучаюсь до проекту, який вважаю системою створення бізнесменами майбутнього України», – говорить Тарас Володимирович.

БІЗНЕС100 – це унікальна платформа для комунікацій і взаємодії білих, репутаційних підприємців, які стають співвласниками єдиного в Україні колективного ділового медіа – Журналу БІЗНЕС. Окрім друкованого аналітичного щомісячного видання та ділового Інтернет-порталу business.ua проект також організовує та проводить бізнес-івенти за участю найвпливовіших національних інвесторів БІЗНЕС100, серед яких Василь Хмельницький, Віталій Антонов, Віктор Іванчик, Олександр Громико, Тетяна Печаєва, Ігор Ліскі та інші. Відтепер команду підсилить своєю присутністю і Тарас Демкура.

 

Свою місію у проекту Тарас Володимирович бачить у підтримці та пропагуванні культурної дипломатії, бо переконаний, що підприємці повинні бути амбасадорами культури своєї держави. Бренд «Україна» повинні знати у світі через нашу неймовірно багату культурну спадщину. Родина Демкур має значний арсенал здобутків, присвячених питанням культурної дипломатії та підтримки молоді. Започатковано ряд культурних проектів з популяризації робіт геніального скульптора Йогана Пінзеля, феномену борщівської вишиванки,  засновано інтернет-телебачення (україномовний рупор для українців за кордоном – mediacast.tv), відкрито Арт Бізнес Хаб 5.0 – платформу для взаємодії бізнесу та реалізації культурних проектів, засновано бізнес-курс для молоді.

«Запрошую соціально відповідальних підприємців долучатися до потужної бізнес-спільноти, підсилювати проект цінностями свого бізнесу, знаходити спільні інтереси та об’єднуватись заради процвітання України. Адже якщо ми не дбатимемо про майбутнє сьогодні – завтра ми ризикуємо втратити країну», – Тарас Демкура.

_____

1 грудня 2018 року легендарному виданню, яке стало частиною становлення українського підприємництва, виповнюється 26 років!

Сьогодні – це унікальне КОЛЕКТИВНЕ ДІЛОВЕ МЕДІА та платформа для взаємодії бізнесу, який сплачує податки, не дає хабарів та інвестує в Україну. Для отримання запрошення на участь у заході, де Ви зможете познайомитись з ключовими партнерами-бізнесменами проекту Бізнес 100 з усієї України, необхідно заповнити заявку: https://bit.ly/2QCsPBP

 

23.11.2018За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019