Тарас Демкура представив у Польщі проект прикордонної співпраці «Трансімперія»

Під час Х Міжнародного економічного форуму, який відбувся нещодавно в Жешуві (Республіка Польща), віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура презентував центр кластерного типу транскордонної співпраці «Трансімперія». Нагадаємо, що останній розташований у Тернополі на вул. Текстильна, 28 (навпроти ТРЦ «Подоляни»). Його площа становить понад 14000 квадратних метрів. Презентація викликала неабиякий інтерес як з боку польських колег, так і українських. Партнером запропонованого проекту вже стала Асоціація стратегічного розвитку міста Жешув.

«Після нашої презентації Посол України в Польщі Андрій Дещиця цікавився проектом, ставив питання та висловлював захоплення цією ідеєю. Не менше зацікавлення проект викликав з боку польських ЗМІ.

Хочу сказати, що в такий нелегкий для нашої економіки час ми позиціонуємо проект, як центр транскордонної співпраці з вигідним територіальним розташуванням, який допоможе в налагодженні тісніших дружних та ділових стосунків між підприємцями України та Європи. Тут, окрім торгових та офісних приміщень, будуть конференц-зали, шоу-руми, виставкові зали для представлення продукції зі всіх регіонів України та прикордонних країн, коворкінг-центр та ІТ-кластер, а також ресторани, кафе тощо», - розповів Тарас Демкура.

За його словами, це буде історико-культурний та діловий центр для бізнесменів і громадськості. Фактично це буде центр нового типу, в якому створять всі умови для комфортної співпраці, нетворкінгу, оволодіння новими професіями та навичками в бізнесі. Водночас тут можна буде провести цікаво і змістовно час у колі друзів та ділових партнерів.

«Разом з Асоціацією стратегічного розвитку міста Жешув та Туристичною асоціацією Тернопілля ми вже написали та подали на здобуття грантових коштів у рамках програми транскордонної співпраці «Польша-Україна-Білорусь». Згідно з нею на частині приміщень будуть музей ретро-автомобілів, музей Першої світової війни, музей української культурної спадщини та етнографії, площадки для молодих художників та скульпторів, центр вивчення культур, кухні народів, які проживали на території Галичини. Тут відбуватимуться концерти, фестивалі, форуми краси та стилю, молодіжні вечірки тощо... Сьогодні там вже діє музей ексклюзивних старожитніх автомобілів «Ретрокортеж» та центр національно-патріотичного виховання «Підкова», - додав Тарас Демкура.

Віце-президент міжнародної торгової палати ICC Ukraine запрошує усіх бажаючих до обговорення ідеї центру транскордонної співпраці «Трансімперія» та тих, хто має бажання бути в дольовій участі щодо розбудови найбільшого в Україні комунікативного, культурного та ділового центру.

Детальніша інформація тут: Facebook.com/TransimperiaCentr 

тел.+380503773721.tdemkura@gmail.com

 

06.02.2017За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019