Міжнародна торгова палата впевнено розширює можливості для українського бізнесу

Нещодавно в Києві відбулося засідання правління Міжнародної торгової палати, під час якого було проаналізовано діяльність ICC Ukraine упродовж минулого року.

Зі звітом виступив Президент ICC Ukraine, голова громадської ради при Міністерстві закордонних справ, радник Прем’єр-міністра України Володимир Щелкунов. Він поділився досягненнями організації за минулий рік. Зокрема було проведено низку інвестиційних форумів як в Україні, так і за її межами. Один з них відбувся нещодавно в Угорщині за участю прем’єр-міністрів України і Угорщини.

Під час форуму виступили віце-президенти з річним звітом про свою діяльність Олег Платонов, Володимир Демура, Ігор Гресь, Олена Колос та інші.

Віце-президент з регіонального розвитку Тарас Демкура доповів про те, що в цьому році було відкрито регіональні представництва в Львівській області, Рівненській, Закарпатській та Київській областях, які очолили авторитетні підприємці в своєму регіоні. Це, за його словами, сприяло ефективному налагодженні взаємовідносин з представниками влади, бізнесу та громадськості в цих регіонах. Також пан Тарас поділився своїм досвідом співпраці зі Світовим Конгресом Українців та Українською Всесвітньою Координаційною Радою. Тільки за цей рік відбулися зустрічі на рівні послів та торгових представників в Аргентині, Кореї, Англії. Нещодавно завершився візит Тараса Демкури до Австралії, де він мав зустріч з Послом України в цій країні Миколою Кулінічем. Під час зустрічі було обговорено шляхи співпраці між двома країнами, а також проведення українсько-австралійських економічних форумів в травні в Києві, а в вересні 2017 року - в Сіднеї.

На засіданні правління був затверджений графік заходів на 2017 рік і вже в січні відбудеться форум «Invest in Ukraine» в Лондоні за участю 150 українських підприємств і бізнесових кіл Англії та представників парламенту.

Завдяки діяльності Міжнародної торгової палати десятки підприємств і підприємців вийшли на нові ринки,чи знайшли партнерів для свого бізнесу. На засіданні правління в члени торгової палати було прийнято ще декілька авторитетних компаній. зокрема Асоціацію «Укрзовніштранс», «Райффайзен Банк Аваль», ТОВ «АПМІ», Союз «Спецтехніка», компанію «Юрія-фарм», ТОВ «Тантієма» та Сумський завод продовольчих товарів.

Міжнародна торгова палата запрошує до співпраці всіх зацікавлених у виході на нові ринки та пошуку потенційних інвесторів (www.iccua.org; www.icc-ternopil.org).

26.01.2017За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019