У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

Віце-президент з регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у відкритті регіонального представництва Міжнародної торгової палати у Львові, яке відбулося 18 жовтня в готелі «Ріос» за участю представників влади, бізнесу та громадськості. Привітати з відкриттям офісу престижної світової громадської організації прийшли перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, начальник департаменту економічної політики управління економіки Вікторія Довжик, голова Європейської бізнес-асоціації Мар’яна Луцишин, віце-президент ТТП Роман Баран, Почесний Консул Франції у Львові Данило Ярема, Почесний Консул Кореї Владислав Ртіщев, Середа Олена, голова регіональної ради підприємців у Львівській області Юрій Сорока та підприємці Львова і області. Всі виступаючі висловили сподівання на тісну співпрацю. Керівником представництва стала власниця Міжнародної логістичної компанії «Бейтранс» Марія Бей.

Генеральний секретар Національного комітету Міжнародної торгової палати Володимир Михайлов під час урочистого відкриття зазначив, що Міжнародна торгова палата – це впливова всесвітня організація, яка користується беззаперечним авторитетом у розробці сучасних правил та стандартів, які визначають ведення транскордонного бізнесу. «До її структури входять міжнародний арбітражний суд, комісії та робочі групи, які допомагають у створенні глобальної системи торгівлі. Палата співпрацює з такими впливовими міжнародними організаціями, як ООН, СОТ, Світовий банк, МВФ, ОЕСР. Міжнародна торгова палата представлена у 127 країнах світу та має 93 Національних Комітети. Ця потужна світова організація була заснована у 1919 році невеликою групою підприємців з метою розширення міжнародної торгівлі та представлення бізнесу у всьому світі. Принципові преференції ICC Ukraine - це партнерські взаємини із Національними комітетами Світової організації бізнесу (The World Business Organization ) у 93 країнах світу для сприяння міжнародній торгівлі, опанування нових ринків, пошуку партнерів та залучення інвестицій. Головний напрямок діяльності ICC Ukraine - міжнародне співробітництво, створення умов для інтеграції українського бізнесу до міжнародної бізнес-спільноти.

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський передав вітання від голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки. Він висловив впевненість, що співпраця з ICC Ukraine значно розширить міжнародну інтеграцію підприємців Львівщини. 

Він також наголосив на тому, що «відкриття на Львівщині регіонального представництва Міжнародної торгової палати є вкрай важливим, оскільки Львівська область є лідером в Україні в галузі залучення інвестицій. Ми ставимо собі за мету ще більше інтегрувати національне виробництво та налагодити торгові контакти з партнерами з-за кордону. Упевнений, що завдяки активності регіонального представництва ІСС Ukraine ми зможемо досягнути реальних і конкретних кроків у цьому напрямку».

Цього дня відбулося підписання угоди про співпрацю між Львівською облдержадміністрацією та Міжнародною торговою палатою, а також вручено голові Львівської облдержадміністрації почесну відзнаку ICC Ukraine «Золота скіфська пектораль». Цією нагородою відзначають тих, хто максимально доклав зусиль для зміцнення міжнародних зв’язків та бізнес-стосунків. 

Начальник департаменту економічної політики управління економіки Львівської міської ради Вікторія Довжик запевнила у повній відкритості міської влади до співпраці в напрямку залучення нових інвестицій. 

Віце-президент ICC Ukraine з економічної безпеки Юрій Макаганчук презентував фінансові можливості палати в сфері державно-приватного партнерства.

Усіх присутніх з визначною подією привітав віце-президент з регіонального розвитку Міжнародної торгової палати Тарас Демкура. «Як віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine разом з колегами активно розвиваємо регіональну структуру нашої організації і дуже відповідально ставимося до підбору людей на посаду регіонального представника в тій чи іншій області. Хочу сказати, що в більшості областях керівниками стають успішні підприємці, які вже реалізували себе в бізнесі, є авторитетними постатями в своєму регіоні, вміють майстерно комунікувати з представниками всіх гілок влади, громадськістю та бізнесом. І найголовніше – мають аполітичний статус. Наше завдання - працювати в інтересах бізнесу, допомагаючи налагоджувати ділові та партнерські стосунки як в середині країни, так і за її межами.

Понад рік проводив співбесіди з кандидатами на посаду регіонального представниками у Львівській області, оскільки Львівщина є одним з потенційних та привабливих регіонів України. Я щасливий, що ми підібрали гідну кандидатуру на регіонального представника ICC Ukraine у Львівській області, яким стала власниця Міжнародної логістичної компанії «Бейтранс» Марія Бей», - розповів Тарас Демкура.

Марія Бей подякувала за виcловлену довіру. Вона додала, що «працює у компанії, яка вже понад двадцять років займається логістикою в Україні та на міжнародному рівні. Відповідно ми добре знаємо і можемо спрогнозувати динаміку міжнародного ринку. Членство в цій організації ніби є вхідним квитком до вищої ліги світового бізнесу. У підприємницькому середовищі дуже важливою є ділова репутація. Нам вкрай потрібно мати свою репутаційну історію з суто національними виробництвами і торговими марками. Це те, що потрібно напрацьовувати і пропагувати нам всім разом. Зі свого боку зроблю все можливе, щоб розвинути міжнародну співпрацю ще краще», - зазначила Марія Бей.

22.10.2016За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019