Співпраця України з Індією зміцнюється

Нещодавно в Посольстві Республіки Індія в Україні відбувся Українсько-індійський бізнес-форум, організаторами якого стали Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) та Посольство Республіки Індія в Україні. Захід відбувся в рамках програми ICC Ukraine «Партнерство країн», метою якої є пошук ділових партнерів та налагодження активної взаємодії бізнес-кіл України з іншими країнами світу.

Завдання форуму – розширення партнерських відносин України та Індії в усіх галузях економіки, генерація нових ідей для співробітництва, встановлення нових ділових контактів та налагодження прямої комунікації у форматі В2В представників бізнесу обох країн.

Відкриваючи Форум, Посол Республіки Індія в Україні пан Манодж К.Бхарт, широко презентував потенціал своєї країни, в якому поєднались давні традиції та сучасні технології. Говорячи про перспективи країни у майбутньому, високоповажний гість розповів присутнім про проекти Індії у галузі торгівлі, виробництва, логістики, окресливши перспективи потенційних напрямків співробітництва Індії та України у багатьох галузях.

Генеральний секретар ICC Ukraine Володимир Михайлов, зі свого боку закликав присутніх широко користуватися можливостями та перевагами, які надають міжнародні бізнес-структури. Зокрема долучатись до платформ світової торгівлі, що функціонують у світі, і використовувати сучасні інституційні можливості міжнародного бізнесу у власній діяльності.

«Провідною світовою організацією, яка вирішує завдання функціонування міжнародної торгівлі є Міжнародна торгова палата. Її діяльність спрямована на впровадження сучасних практик ведення бізнесу та використання новітніх інструментів для його розвитку. Крім того, до її складу входять визнані у світі авторитетні інституції із його захисту, як то Міжнародний арбітражний суд», — підкреслив він.

Учасниками Українсько-індійського форуму стали представники майже 100 українських та індійських компаній різних галузей економіки. Було представлено 12 презентацій від обох країн, які розкрили потенціал розширення ділових контактів між Україною та Індією, а також продемонстрували присутнім можливості із впровадження новітніх спільних проектів. Зокрема відбулися такі презентації: фармацевтичної галузі Індії від IPMA; фармацевтичної галузі України від ВАТ «Фармак»; втілення інфраструктурних проектів в Україні від Kalpa-taru; юридичного та бізнес супроводу проектів від ALEXANDROV&PARTNERS; галузі інформаційних технологій від Oracle; галузі логістики від ТОВ «5ПІЕЛЬ»; сільськогосподарської галузі від AMCOverseas; сільськогосподарської галузі від УКАБ; індустрії туризму Індії від WindsonTours; індустрії туризму України від «Пан-Укрейн»; індустрії кінематографу від Illenko/Filippov; меблевої галузі промисловості від «МІРТ».

Завершили форум презентація та виставка ювелірного будинку Lobortas, а також культурна програма та дегустація індійської кухні, підготовлена Посольством Республіки Індія в Україні. 

20.02.2016За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019