Світова компанія UB Groupe відновлюватиме в Україні спиртову галузь

Індійська компанія UB Groupe є третьою у світі за обсягами виробництва елітних спиртних напоїв, яка виробляє понад 50 найменувань продукції і користується популярністю у багатьох країнах.

Тепер же Україна має всі шанси увійти до когорти постачальників елітних напоїв на світовий ринок. Наприкінці тижня UB Groupe відкрила всеукраїнське представництво в Тернополі. Щодо нашого краю, то у її власників в планах створити потужну виробничу базу. Відтак, очікується, що вже наприкінці 2016 року буде створено понад 500 робочих місць з мінімальною зарплатою 5-6 тисяч гривень.

Загалом UB Groupe цьогоріч інвестує в Тернопільщину від 10 до 20 мільйонів доларів. Власне буде налагоджено виробництво алкогольних напоїв з перспективою експорту за кордон. Для нашої області це великий кров вперед, адже спиртова галузь перестає бути сировинною і матиме кінцевий якісний продукт.

Директор українського представництва і один із засновників Овайсі Тофікуддін розповів, що цей бізнес родинний і має давні традиції. Окрім того, головним принципом компанії є те, що потрібно менше говорити, а більше робити. Пан Тофікуддін переконаний, що невдовзі тернополяни зможуть гідно оцінити внесок їхньої корпорації в економіку краю. Зі свого боку пан Овайсі зробив свій внесок у допомогу українській армії – передав 100000 гривень на потреби АТО. 

У відкритті представництва взяли участь заступник голови облради Любомир Крупа та віце-президент з регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ICC Ukraine і радник голови Тернопільської облдержадміністрації Тарас Демкура.

«Тернопільська обласна рада сприяє і буде сприяти створенню комфортного інвестиційного клімату, - зазначив заступник голови обласної ради Любомир Крупа. – Залучення інвестицій - один з головних напрямків діяльності Тернопільської обласної ради сьогодні. Тим більше, коли мова йде про багатомільйонні надходження, створення нових робочих місць. Обласна рада  бажає успішної діяльності та  взаємовигідною як для тернопільських громад, так і для компанії співпраці.»

«Головним завданням Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, яку я представляю, є налагодження бізнес-відносин, вихід на міжнародні ринки та залучення іноземних інвесторів. Тернопільський регіон дуже сприйнятливий для розвитку бізнесу. Підтвердженням цього сьогодні є відкриття офісу компанії UB Groupe.

Це гідний приклад для інших інвесторів, аби в нелегких умовах сьогодення інвестувати в Україну значні капіталовкладення. UB Groupe створить багато робочих місць, а це означає, що нашим громадянам не доведеться їхати на заробітки за кордон. Водночас це сприятиме наповненню бюджету Тернопільщини.

Користуючись нагодою, хочу всіх запросити на Міжнародний економічний форум, який відбудеться в травні в нашому місті. Цей захід стане черговим поштовхом до популяризації інвестиційної привабливості нашого краю. 

Зі свого боку хочу запевнити, що ICC Ukrane сприятиме всі підприємствам, які мають бажання просувати свою продукцію на світові ринки», - запевнив Тарас Демкура.

17.02.2016За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019


Тарас Демкура вручив директору ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина Ірині Іващук нагороду від ІСС Ukraine

16.09.2019


Віце-президент ICC Ukraine презентував проект «Життя в стилі ЕКО» на масштабному HoReCa Show Lviv

09.09.2019


Тарас Демкура презентував проект «Життя в стилі ECO» на форумі HoReCa.ReStart (Вінниця)

06.09.2019