Австралія зацікавлена у співпраці з підприємцями Тернопілля

Нещодавно на Тернопільщині з робочим візитом побував Надзвичайний і Повноважний Посолі Австралії в Україні Даглас Роберт Траппетт, який зустрівся із керівництвом області та міста, а також відвідав виробничі потужності ПАТ «Птахофабрика Тернопільська і ТЗОВ «Мікоген - Україна»», оглянув Вишневецький палацово-парковий комплекс, Свято-Успенську Почаївську Лавру, ознайомився з унікальними роботами мистецтва галицького скульптора XVIII століття Іоанна Георга Пінзеля.

Він зазначив, що для Австралії надзвичайно важливим є встановлення різних зв’язків. За його словами, один з найбагатших громадян Австралії Єндрю Форрест вже двічі побував в Україні і розглядає можливості співпраці в сільськогосподарському секторі. Нагадаємо, що високоповажний гість приїхав на запрошення голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни. 

«Ми можемо співпрацювати не тільки у галузі сільського господарства, а й культури, туризму і виробництва. У найближчі два тижні ми отримаємо звіт від групи австралійських економістів з питань сільського господарства. Вони на замовлення наших фермерів досліджували цю галузь в Україні. Адже Україна є другим в світі експортером зернових і це велика перспектива на майбутнє для нашої співпраці. Що стосується туризму і культури, то австралійців цікавить не фешенебельний відпочинок, а пізнавальний, який дає нові враження і досвід. Вийшовши зранку з готелю, я побачив рибалок на озері, напередодні ми проїздили повз пам’ятник Бандері. У вас багата історія, і якщо задіяти більше маркетингу, то це дозволить залучити велику кількість туристів в регіон. Австралія знає про Україну, і через Донбас, і через Крим. Посольство та уряд Австралії мають пам’ятки для туристів і рекомендують своїм громадянам їхати до вашого регіону, адже тут безпечно і цікаво», - додав посол.

Наша область веде досить активну зовнішньоекономічну діяльність. Наприклад, минулого року Тернопільщина експортувала товарів на суму 313,4 млн. доларів США, імпортувала – на 331,8 млн. Загальний товарообіг склав 645,1 млн. доларів. Зовнішньоекономічні операції область проводила із 61 країною світу. Незмінним лідером є Польща (54,7% від усього товарообігу), другу сходинку посіла Німеччина (5,9%) та Росія (5,2%).

«Враховуючи кількість візитів дипломатів та бізнесменів з інших країн упродовж останнього часу до нашої області, хочу сказати, що підприємцям краю потрібно активізуватися і взяти відповідальність на себе. Сподіваюся, що цей рік буде продуктивним на нові перспективні угоди і в напрямку розширення бізнесу. Ми є привабливими для інвесторів.

Користуючись нагодою, запрошую всіх до участі в Міжнародному економічному форумі, який відбудеться в Тернополі 18-22 травня за підтримки Міжнародної торгової палати ICC UKRAINE», - наголосив віце-президент з регіонального співробітництва Міжнародної торгової палати ICC UKRAINE Тарас Демкура.

08.02.2016За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019


Тарас Демкура вручив директору ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина Ірині Іващук нагороду від ІСС Ukraine

16.09.2019


Віце-президент ICC Ukraine презентував проект «Життя в стилі ЕКО» на масштабному HoReCa Show Lviv

09.09.2019


Тарас Демкура презентував проект «Життя в стилі ECO» на форумі HoReCa.ReStart (Вінниця)

06.09.2019