Діти з Луганщини гостювали на Тернопільщині під час Різдвяних свят

З 5 по 12 січня на Тернопільщині перебувала група з 20 дітей та 2 супроводжуючих, яка прибула із Біловодського району Луганської області. За цей час гості зі сходу встигли ознайомилися з історією та культурними пам’ятками Теребовлі, саме там проживали діти, побувати у Зарваниці, Почаєві, Збаражі, Львові. Завершилось перебування юних гостей з Біловодського району екскурсією по Тернополі та святковою програмою.

Після пізнавальних поїздок діти завітали в гості до Тернопільської обласної адміністрації. З дітьми зустрівся виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Іван Крисак.  «Нам дуже приємно, що ви завітали на Тернопільщину. Я вірю, що цей візит не останній, зі свого боку ми зробимо усе можливе, щоб започаткувати відвідини Тернопільщини не лише під час свят, а й в інші пори року. Особливо привабливий наш край влітку. Нехай ті негаразди, що вирують на території нашої країни, підуть в історію і ми нарешті заживемо спокійно», - наголосив Іван Богданович. Діти зазначили, що на Тернопільщині їм дуже сподобалося.

Під час зустрічі з Іваном Крисаком вони зачитали вірш «Від Сходу і до Заходу – калина», колядували та віншували. В облдержадміністрації групі побажали щасливо дістатися до Біловодська та вручили юним гостям солодкі подарунки. Під час екскурсії Тернополем дітей запросив в гості до ТВЦ «Атріум» на святкову вечерю його власник, знаний на Тернопільщині бізнесмен та меценат, керівник регіонального представництва ІСС Ukraine Тарас Демкура. Дітей пригощали у стильному ресторані-музеї «Кнайпа 1540», де крім куштування смачних страв, гості мали змогу оглянути зали з екзотичними та раритетними експонатами і скульптурами школи Пінзеля. «Для нас було великою честю прийняти в "Атріумі" дітей зі Східної України. Діти вже побували в Почаєві, у Збаразькому замку повернулися зі Львова. Впевнений, що ця поїздка запам'ятається їм надовго.

Велика подяка цілій команді, яка працювала над програмою перебування дітей, а також працівникам обласної адміністрації та обласної ради, представникам бізнесу та громадськості — тільки разом ми можемо зробити багато хороших справ» — зазначив Тарас Володимирович.  «Ми дякуємо усім, хто опікувався нами за гостинність та турботу, - наголосила керівник групи Лариса Супрун. – Ми повеземо до себе на Луганщину частинку Тернопільщини, розповімо усім знайомим, друзям та батькам який це гостинний край. Хочемо, щоб частинка нашої землі залишилася з вами, тому прийміть від нас дарунок – рушник, який вишивала вчителька з нашої школи – педагог із 50-річним стажем.

Цей рушник символізує єдність наших областей, адже з одного його кінця надпис «Луганщина», з іншого – «Тернопіль Різдво-2015. Ми віримо, що Схід та Захід - це єдина Україна. Ця поїздка нас оновила, змусила переглянути життя та історію. Хочемо запевнити, що ми теж українці та патріоти».  Перед самим від’їздом юні гості подякували господарям за теплий прийом, цікаву програму та прекрасні враження про Західну Україну і обіцяли ще приїхати сюди з однокласниками та друзями, адже за такий короткий час не вдалося оглянути все, чим багата Тернопільщина. Сьогодні вони вже вдома, але повернулись вони з поїздки вже іншими…

16.01.2015За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019


Тарас Демкура вручив директору ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина Ірині Іващук нагороду від ІСС Ukraine

16.09.2019


Віце-президент ICC Ukraine презентував проект «Життя в стилі ЕКО» на масштабному HoReCa Show Lviv

09.09.2019


Тарас Демкура презентував проект «Життя в стилі ECO» на форумі HoReCa.ReStart (Вінниця)

06.09.2019