Тернопільщина співпрацюватиме з Іраном

Упродовж 2-3 жовтня в Тернопільщині з офіційним візитом перебували Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Його Високоповажність Мохаммед Бехешті-Монфаред та науковий співробітник посольства Дабірсіяга Хесама. Спершу високоповажні гості зустрілися з керівництвом Тернопільської обласної державної адміністрації, під час якої ознайомилися з економічним потенціалом краю.

Учасники зустрічі обговорили перспективні напрямки розвитку співпраці, реалізації проектів, спрямованих на залучення інвестицій в Тернопільську область. Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Його Високоповажність Мохаммад Бехешті-Монфаред зазначив, що Іран зацікавлений у співробітництві у промисловій та аграрній галузях та у налагодженні партнерських зв`язків між вищими навчальними закладами обох країн.

Під час свого перебування в Тернопільській області високоповажні гості мали можливість ознайомитися з діяльністю провідних підприємств краю. Зокрема вони оглянули виробничі потужності ВАТ «ОСП Корпорація ВАТРА» та ПАТ «Птахофабрика Тернопільська».

Також іранська делегація відкрила для себе унікальність генія галицького скульптора ХVІІІ століття Іоанна Георга Пінзеля під час відвідання тематичної кімнати у краєзнавчому музеї. Голова Тернопільської ОДА Степан Барна подарував на згадку про Тернопільщину альбом «Таїна Пінзеля», який вийшов три роки тому до виставки в Луврі за сприяння Тараса Демкури.

Про перспективні напрямки українсько-іранського співробітництва та залучення інвесторів у Тернопільській області йшлося під час зустрічі Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської Республіки Іран в Україні Його Високоповажності пана Мохаммада Бехешті-Монфареда, наукового співробітника Посольства Дабірсіяги Хесама з головою ОДА Степаном Барною та депутатами Верховної Ради України з Тернопільщини. Зокрема у зустрічі взяли участь Роман Заставний, Тарас Пастух, Тарас Юрик, а також заступник голови-керівник апарату ОДА Віктор Шумада, директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Галина Воляник і віце-президент з питань регіонального співробітництва ICC Ukraine, радник голови ОДА Тарас Демкура.

Форум партнерства «Взаємовигідна співпраця – запорука успіху» відбувся в читальній залі науково-технічної бібліотеки Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя. Під час цього заходу гість ще раз наголосив на тому, що його країна зацікавлена у співпраці з вищими навчальними закладами Тернопільщини. На форумі відбулася повномасштабна презентація економічного, науково-технічного, інвестиційного та туристичного потенціалу Тернопільської області, представлення наукового і навчального потенціалу Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Його Високоповажність Мохаммед Бехешті-Монфаред також відвідав регіональне представництво Міжнародної торгової палати ІСС UKRAINE, де ознайомився із діяльністю цієї організації. В ході розмови було досягнуто домовленості про зустріч в Києві з президентом ІСС UKRAINE Володимиром Щелкуновим та про візит до Ісламської Республіки Іран української делегації.

«Потрібно сказати, що це були два надзвичайно цікаві та продуктивні дні зустрічей, обговорення напрямків співробітництва. Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні зазначив, що йому шкода, що він так пізно дізнався про великі можливості нашого краю! Він наголосив на тому, що потрібно частіше і більше про себе заявляти, вдало презентувати свою область, тоді більше потенційних інвесторів дізнається про Тернопілля.

Найголовнішим є те, що під час цих заходів домовилися про візит делегації Тернопільської області до Ісламської Республіки Іран. Окрім того, через тиждень делегація Міжнародної торгової палати ІСС Ukraine відвідає Іран з метою зустрічі з представниками ділових кіл цієї країни. Сподіваємося на те, що знайдемо надійних партнерів, відкриємо нові можливості і нові ринки для підприємців Тернопілля. Справа в тому, що в країнах Перської затоки є нафта і пісок, а все інше ми можемо експортувати. Варто відзначити і те, що Тернопіль дуже сподобався іранській делегації», - розповів Тарас Демкура.

06.10.2015За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019


Тарас Демкура вручив директору ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина Ірині Іващук нагороду від ІСС Ukraine

16.09.2019


Віце-президент ICC Ukraine презентував проект «Життя в стилі ЕКО» на масштабному HoReCa Show Lviv

09.09.2019


Тарас Демкура презентував проект «Життя в стилі ECO» на форумі HoReCa.ReStart (Вінниця)

06.09.2019


ІСС Ukraine виступила з низкою ініціатив, які підтримані офісом Gрезидента

09.08.2019


У центральному офісі ICC Ukraine відбулася зустріч з Послом ЮАР в Україні

30.07.2019


ICC Ukraine долучилася до підписання Меморандуму про забезпечення достовірної інформації у сфері екології

15.07.2019


Проект від Представництва Євросоюзу «Провідні експерти про пошук партнерів на Європейських ринках»

31.10.2018


Львівські підприємці показали гідну консолідацію

31.10.2018


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018