Головне про ICC Ukraine:

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.

Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб - квартира у Парижі) - це впливова всесвітня організація, яка користується беззаперечним авторитетом у розробці сучасних правил та стандартів, які визначають ведення транскордонного бізнесу.

До структури ICC входять: міжнародний арбітражний суд, комісії та робочі групи, які допомагають у створенні глобальної системи торгівлі. Палата співпрацює з такими впливовими міжнародними організаціями, як: ООН, СОТ, Світовий банк, МВФ, ОЕСР.

Міжнародна Торгова Палата представлена у 127 країнах світу та має 93 Національних Комітети. Ця потужна світова організація була заснована у 1919 році невеликою групою підприємців з метою розширення міжнародноі торгівлі та представлення бізнесу у всьому світі.

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) - перший національний комітет на території країн СНД у 1998 році отримав офіційні повноваження і сьогодні об’єднує національні підприємства та компанії нерезиденти, які представляють великий та середній бізнес.

ICC Ukraine - неприбуткова, некомерційна організація і, відповідно до Статуту, зареєстрована як Асоціація підприємств «Український національний комітет Міжнародної торгової палати».

ICC Ukraine - це перша Асоціація підприємств в Україні, яка у 2008 році здобула світове визнання та статус “Investor in People” організації, що означає впровадження кращих практик організаційного розвитку на управління. Завдяки використанню стандарту «Investor in People” менеджментом ICC Ukraine було затверджено бачення, місія, стратегічні пріоритети та інші сучасні програми та напрямки діяльності.

Принципові преференції ICC Ukraine це партнерські взаємини із Національними комітетами Світової організації бізнесу (The World Business Organization ) у 93 країнах світу для сприяння міжнародній торгівлі, опанування нових ринків, пошуку партнерів та залучення інвестицій.

Головний напрямок діяльності ICC Ukraine - міжнародне співробітництво, створення умов для інтеграції українського бізнесу до міжнародної бізнес - спільноти.

ICC Ukraine надає комплексну фахову допомогу національним підприємствам через:

Програми та продукти ICC Ukraine для сприяння розвитку національного підприємництва:

«Партнерство країн» - сприяння у розвитку зовнішньоекономічної діяльності через мережу партнерів у 93 країнах світу, проведення бізнес-форумів; інформаційно-аналітична підтримка.

«Інвестиції в Людей» — впровадження світових практик організаційного розвитку та управління людьми з метою підвищення конкурентоспроможності національних підприємств.

«GREENERGY Initiative» - формування політики та реалізації проектів розвитку «зеленої економіки» в Україні.

«Єдине вікно-локальне рішення» — спрощення процедур міжнародної торгівлі.

«Global Net Invest» - комплексна система щодо залучення інвестицій в Україну.

ICC Ukraine також пропонує наступні актуальні Продукти та Сервіси:

ICC Ukraine стисло:

Команда ICC Ukraine запрошує об’єднатися та використати програми та продукти Міжнародної Палати для бізнес та імідж переваг вашого підприємства.


Документація:

Положення про регіональні представництва УНК МТП

Завантажити

Статут ICC Ukraine

Завантажити

Положення про верифікацію

Завантажити

Положення про членські внески

Завантажити

Лист до ДМСУ

Завантажити

Угода з Тернопільською ОДА

Завантажити

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019