«Вечір півоній»: про що говорили ділові жінки Тернополя

 

За ініціативи ГО «Ділові Українські Жінки в Тернопільській області», яку очолює бізнес-леді Ірина Демкура, у прекрасній LaVilla Lake House (м. Тернопіль) відбулася вечірка закритого формату «Вечір півоній». Відомі та успішні у різних галузях жінки Тернопільщини обговорили досягнення у різних сферах діяльності, обмінялися досвідом  та визначили напрямки та шляхи подальшого розвитку.

Організатори заходу підготували насичену програму. Спеціальним гостем вечора стала Галина Давидюк, стиліст, імідж-дизайнер, Місіс Україна Відкритий Світ 2016 та мати-героїня 5 дітей. Відверта розмова без пафосу і награної ролі однозначно припала до душі усім гостям вечора. Говорили нестандартно, але правдиво про стосунки, багатодітність та особистий імідж й успіх.

 

Стильним бонусом заходу стало ознайомлення з найновішими тенденціями моди літа 2019. Неймовірна атмосфера найелегантнішого стилю часів Dior захопила усіх без виключень!
Тетяна Кошильовська, актриса Тернопільського академічного театру актора та ляльки, стиліст та викладач, фахівець стилю Dior, розповіла про історію та позиціонування світового бренду. 

 

Незабутні емоції викликав показ колекцій від українських дизайнерів. Актуальними трендовими луками гостей «Вечора півоній» дивували  а.Таn byANDRE TAN (магазин брендового одягу для людей, котрі бажають завжди виглядати стильно та впевнено) та салон «World of dreams» (де можна знайти сукню на будь-яку подію не лише для себе, але й для своїх донечок).

 

Завдяки партнеру заходу – музею ексклюзивних ретроавтівок «Ретрокортеж-Тернопіль» чарівні леді мали змогу відзнятися у бліц-фотосесії у стилі ретроелеганції та насолодитися літнім вітерцем, катаючись на катері «Dream liner» тернопільським ставом.

 

Гості заходу отримали чудову можливість відпочити, надихнутися краєвидами живописної локації, обмінятися думками та отримати корисну інформацію для саморозвитку. 

Як розповіла Ірина Демкура, ГО «Ділові Українські Жінки в Тернопільській області» – організація, яка об’єднує жіноцтво для спільного духовного та економічного розвитку України. Мета ГО – спільно реалізовувати потенціал нації; допомагати жінкам розкривати творчий потенціал і реалізовувати спільні бізнес-проекти; разом виховувати відповідальне молоде покоління; безкорисно підтримувати талановиту молодь та дітей дитячих установ; спільно стати на захист материнства і дитинства.

 

Організатори висловлюють подяку усій команді та партнерам, завдяки яким відбувся захід, а також гостям вечора – за позитивний настрій та велику цікавість до ініціатив ГО.  Наразі вже йде підготовка до наступних зустрічей, відвідати які може кожна жінка. Анонси наступних заходів можна відслідковувати на сторінці ГО «Ділові Українські Жінки в Тернопільській області» у Фейсбук

 

19.06.2019За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віце-президент ICC Ukraine презентував проект «Життя в стилі ЕКО» на масштабному HoReCa Show Lviv

09.09.2019


Тарас Демкура презентував проект «Життя в стилі ECO» на форумі HoReCa.ReStart (Вінниця)

06.09.2019


ІСС Ukraine виступила з низкою ініціатив, які підтримані офісом Gрезидента

09.08.2019


У центральному офісі ICC Ukraine відбулася зустріч з Послом ЮАР в Україні

30.07.2019


ICC Ukraine долучилася до підписання Меморандуму про забезпечення достовірної інформації у сфері екології

15.07.2019


Проект від Представництва Євросоюзу «Провідні експерти про пошук партнерів на Європейських ринках»

31.10.2018


Львівські підприємці показали гідну консолідацію

31.10.2018


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018


Тернопільських підприємців запрошують презентувати свою продукцію у міжнародному аеропорту

04.09.2017


У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

22.10.2016


Тернопільські підприємці можуть просувати свою продукцію на ринки Литви

19.08.2016


Звіт ICC Ukraine про реалізацію заходів у І-му півріччі 2016 року

30.06.2016