У Тернополі стартував Екологічний марафон за підтримки Леоніда Бицюри та Тараса Демкури

Підсумкова практична конференція «Чисте довкілля зусиллями громади» відбулася у Тернополі 27 травня. Учні, науковці та влада відзвітували про вже реалізовані екологічні проекти, у рамках року Екології у Тернополі.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, який зазначив, що упродовж чотирьох місяців учні активно працювали над реалізацією різноманітних проектів та продемонстрували свою екологічну культуру на високому рівні. Також Леонід Олексійович оголосив про старт Екологічного марафону. У програмі заклали правильне поводження із сміттям, використання корисних матеріалів та інформування про важливість цього питання. Марафон проводиться за сприяння Леоніда Бицюри та віце-президента Міжнародної торгової піліти ICC Ukraine, засновника проекту «Життя в стилі ЕКО» Тараса Демкури.

«2019 рік проголошений у Тернополі роком екології, — каже заступник міського голови, ідейник екологічного марафону Леонід Бицюра. — І за цей час ми змогли зробити акцент на екологічних проблемах міста і на формуванні екологічної культури. Сьогодні, 27 травня, у нас стартує екологічний марафон, і це вже практична реалізація всіх здобутих знань. Метою екологічного марафону є поширення екологічних знань серед тернополян, зокрема школярів».

4 місяці у рамках програми учасники пропагували здоровий спосіб життя, стежили за потребами учнів, формували екологічну свідомість тернополян, формували здоровий раціон харчування школярів та досліджувати заповідні куточки Тернополя.

«Піклуючись про природу, ми дбаємо про себе, про здоров’я своє та своїх дітей. Вони хочуть також дихати чистим повітрям, пити чисту воду, насолоджуватися красою довкілля. І ми не маємо права забирати у них цю можливість. Тим більше, коли самі діти показують нам приклад екологічної відповідальності! – зауважив Тарас Демкура. – Саме тому у рамках проекту «Життя в стилі ECO» ми активно підтримуємо екологічні ініціативи і в рамках нашого місту, і загальноукраїнські. Ми переконані, що наші дії мотивують кожного до змін, які посприяють збереженню навколишнього середовища для майбутніх поколінь».

Сліпченко Дарина, учениця Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, протягом чотирьох місяців досліджувала питання мотивації учнів до екологічно свідомої поведінки:

«Я є ученицею 9-го класу і сама можу сказати, які умови мають бути для того, щоб школяр міг сам скласти здоровий спосіб життя. Перш за все, це створення умов у самій школі. А саме: баки для сортування сміття, фільтри для води та здорова їжа, —  розповідає дівчина. — На жаль, в Україні не усі матеріали сортуються, а в Тернополі тим більше. Але базові матеріали ми можемо починати сортувати навіть у школах».

Особливою умовою участі в Екологічному марафоні є щоденне висвітлення інформації та фото у соцмережах, з використанням хештегів #Ternopil_Eco_City, #Eco_marafon_Ternopil, #Тернопіль_без_поліетилену.

28.05.2019За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

ІСС Ukraine виступила з низкою ініціатив, які підтримані офісом Gрезидента

09.08.2019


У центральному офісі ICC Ukraine відбулася зустріч з Послом ЮАР в Україні

30.07.2019


ICC Ukraine долучилася до підписання Меморандуму про забезпечення достовірної інформації у сфері екології

15.07.2019


Проект від Представництва Євросоюзу «Провідні експерти про пошук партнерів на Європейських ринках»

31.10.2018


Львівські підприємці показали гідну консолідацію

31.10.2018


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018


Тернопільських підприємців запрошують презентувати свою продукцію у міжнародному аеропорту

04.09.2017


У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

22.10.2016


Тернопільські підприємці можуть просувати свою продукцію на ринки Литви

19.08.2016


Звіт ICC Ukraine про реалізацію заходів у І-му півріччі 2016 року

30.06.2016


Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки і обладнання «ІнтерАГРО» для тернопільських аграріїв

29.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують на зустріч з представниками посольств країн Африки та арабського світу

23.05.2016