Віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine приєднався до потужної команди провідних бізнесменів України

Віце-президент з питань регіонального розвитку, керівник регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура долучився до проекту БІЗНЕС 100, до якого входять найпотужніші, репутаційні та ідейні бізнесмени України.

«Для мене велика честь долучитися до проекту та співпрацювати з такою потужною командою амбіційних лідерів. Я переконаний, що репутація українських підприємців потребує постійної системної роботи для того, щоб позитивно позиціонувати Україну на міжнародній арені. Саме для цього і долучаюсь до проекту, який вважаю системою створення бізнесменами майбутнього України», – говорить Тарас Володимирович.

БІЗНЕС100 – це унікальна платформа для комунікацій і взаємодії білих, репутаційних підприємців, які стають співвласниками єдиного в Україні колективного ділового медіа – Журналу БІЗНЕС. Окрім друкованого аналітичного щомісячного видання та ділового Інтернет-порталу business.ua проект також організовує та проводить бізнес-івенти за участю найвпливовіших національних інвесторів БІЗНЕС100, серед яких Василь Хмельницький, Віталій Антонов, Віктор Іванчик, Олександр Громико, Тетяна Печаєва, Ігор Ліскі та інші. Відтепер команду підсилить своєю присутністю і Тарас Демкура.

 

Свою місію у проекту Тарас Володимирович бачить у підтримці та пропагуванні культурної дипломатії, бо переконаний, що підприємці повинні бути амбасадорами культури своєї держави. Бренд «Україна» повинні знати у світі через нашу неймовірно багату культурну спадщину. Родина Демкур має значний арсенал здобутків, присвячених питанням культурної дипломатії та підтримки молоді. Започатковано ряд культурних проектів з популяризації робіт геніального скульптора Йогана Пінзеля, феномену борщівської вишиванки,  засновано інтернет-телебачення (україномовний рупор для українців за кордоном – mediacast.tv), відкрито Арт Бізнес Хаб 5.0 – платформу для взаємодії бізнесу та реалізації культурних проектів, засновано бізнес-курс для молоді.

«Запрошую соціально відповідальних підприємців долучатися до потужної бізнес-спільноти, підсилювати проект цінностями свого бізнесу, знаходити спільні інтереси та об’єднуватись заради процвітання України. Адже якщо ми не дбатимемо про майбутнє сьогодні – завтра ми ризикуємо втратити країну», – Тарас Демкура.

_____

1 грудня 2018 року легендарному виданню, яке стало частиною становлення українського підприємництва, виповнюється 26 років!

Сьогодні – це унікальне КОЛЕКТИВНЕ ДІЛОВЕ МЕДІА та платформа для взаємодії бізнесу, який сплачує податки, не дає хабарів та інвестує в Україну. Для отримання запрошення на участь у заході, де Ви зможете познайомитись з ключовими партнерами-бізнесменами проекту Бізнес 100 з усієї України, необхідно заповнити заявку: https://bit.ly/2QCsPBP

 

23.11.2018За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Проект від Представництва Євросоюзу «Провідні експерти про пошук партнерів на Європейських ринках»

31.10.2018


Львівські підприємці показали гідну консолідацію

31.10.2018


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018


Тернопільських підприємців запрошують презентувати свою продукцію у міжнародному аеропорту

04.09.2017


У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

22.10.2016


Тернопільські підприємці можуть просувати свою продукцію на ринки Литви

19.08.2016


Звіт ICC Ukraine про реалізацію заходів у І-му півріччі 2016 року

30.06.2016


Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки і обладнання «ІнтерАГРО» для тернопільських аграріїв

29.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують на зустріч з представниками посольств країн Африки та арабського світу

23.05.2016


Інвестиційні форуми формують міцне економічне партнерство між регіонами України та іноземними партнерами

09.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у Міжнародній виставці «Нафта, газ та нафтохімія Ірану»

27.04.2016


Тернопільських підприємців запрошують на бізнес-форум до Хорватії

05.04.2016