Бізнес молодим: студентам в Сумах та Харкові презентували бізнес-курс MESH

6 – 8 листопада 2018 р. у рамках робочого візиту до міст Суми та Харків Тарас Демкура, Віце-президент з питань регіонального розвитку, керівник регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, презентував студентам новий бізнес-курс Mesh Business Course.

Першими про основи бізнес-курсу слухали студенти Бізнес-школи «УАБС» Сумського державного університету (Суми).

«Кожен раз, спостерігаючи за аудиторіями студентів, з якими Тарас Демкура обов'язково зустрічається в кожен свій приїзд до м. Суми, я бачу як змінюється їх погляд, настрій, інтерес, – розповідає Тетяна Гончаренко, директор  Сумського коледжу економіки і торгівлі. – Коли вони сидять в очікуванні лекції з ще невідомим для них лектором, в їхніх очах можна побачити байдужість, місцями – нудьгу, іноді приреченість: ще пару годин і можна піти звідси... Але вже буквально через 5 хвилин після початку лекції Тараса Демкури – відкладені убік телефони і конспекти, які потрібно було переписати, ловиться кожне слово і кожен погляд, вмикаються диктофони!»

Сьогодні на нашій планеті живе понад 1,8 млрд молодих людей у ​​віці від 10 до 24 років. А це більше, ніж будь-коли в історії! Виправдати їх очікування, працевлаштувати, дати їм дорогу в майбутнє – це складне завдання.  Як же ми можемо допомогти? Стати наставниками, менторами, передати свої знання, допомогти зі стажуванням та освоєнням практичних навичок. Саме такими думками керувались засновники нового бізнес-курсу, який не має аналогів в Україні.

Про особливості та завдання бізнес-курсу «Mesh Business Course» з великою цікавістю слухали також студенти Харківського торгово-економічного інституту КНТЕУ (Харків).

«Цей курс сьогодні є дуже актуальним і має великий потенціал. Насамперед тому, що рекомендаційний (мережевий) маркетинг – це багатомільйонна індустрія, яка росте з кожним днем. Це бізнес яскравих, неординарних особистостей. Прагнення оточити себе цими людьми, жити серед них і вчитися, стати одним з них – потужний стимул для саморозвитку!» – переконаний засновник курсу Тарас Демкура.

У Харкові Тарас Демкура також провів зустріч з викладачами Харківського торгово-економічного інституту КНТЕУ та представниками місцевої бізнес-спільноти.

У рамках зучтрічей обговорили проблеми освіти, підготовки спеціалістів та актуальність питань, озвучених у презентації нового курсу MESH Business Cours, а також можливості співпраці підприємців, середньої та вищої шкіл.

MESH Business Course – це освітній проект, спрямований на формування в студентської молоді чіткої структури понять та знань щодо сфери Network Business, як частини глобального сектору світової роздрібної торгівлі, а також розвитку практичних навичок Підприємництва та Комунікації під керівництвом провідних експертів галузі.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ:

- підготовка до запуску (вперше за 70 років) повноцінної освітньої платформи для представників галузі мережевого бізнесу – на базі Київського національного торговельно-економічного університету;

- впровадження в діяльність підприємців найбільш прогресивних інновацій в частині інструментарію customer service & customer journey;

- створення передумов виходу галузі мережевого бізнесу на новий рівень розвитку та формування покоління її Нових Лідерів!

Такий курс буде запроваджено в різних містах України. З пропозиціями звертатися: tdemkura@gmail.com

Деталі про курс на сайті: https://mesh.com.ua/ 

12.11.2018За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Проект від Представництва Євросоюзу «Провідні експерти про пошук партнерів на Європейських ринках»

31.10.2018


Львівські підприємці показали гідну консолідацію

31.10.2018


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018


Тернопільських підприємців запрошують презентувати свою продукцію у міжнародному аеропорту

04.09.2017


У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

22.10.2016


Тернопільські підприємці можуть просувати свою продукцію на ринки Литви

19.08.2016


Звіт ICC Ukraine про реалізацію заходів у І-му півріччі 2016 року

30.06.2016


Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки і обладнання «ІнтерАГРО» для тернопільських аграріїв

29.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують на зустріч з представниками посольств країн Африки та арабського світу

23.05.2016


Інвестиційні форуми формують міцне економічне партнерство між регіонами України та іноземними партнерами

09.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у Міжнародній виставці «Нафта, газ та нафтохімія Ірану»

27.04.2016


Тернопільських підприємців запрошують на бізнес-форум до Хорватії

05.04.2016