Львівські підприємці показали гідну консолідацію

17 жовтня 2018 року у Львові відбулася презентація Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, під час якої було представлено керівника регіонального представництва цієї потужної світової організації у Львівській області. Ним став генеральний директор та співвласник компанії «Сігма» Михайло Коропецький.

У цьому заході взяли участь керівники Львівської облдержадміністрації, міський голова Львова, представники керівництва Міжнародної торгової палати, соціально відповідального бізнесу та громадськості, 90 представників бізнесових кіл та громадського сектора Львівщини. 

Під час заходу також обговорили питання щодо підвищення ефективності спільної роботи органів влади, громадських організацій, профільних асоціацій та підприємців у напрямку популяризації продукції вітчизняних виробників за кордоном.

Відкрив презентацію представництва Міжнародної торгової палати голова ОДА Олег Синютка. У своєму виступі він наголосив: «Важливо сьогодні подумати над тим, як Львівщині використати ті можливості, які сьогодні має національний комітет Міжнародної торгової палати. Це спільна робота на збільшенням експорту нашої продукції на європейські та світові ринки. Адже сьогодні, щоб вийти на нові ринки потрібен якісний товар, хороший управлінський менеджмент самої компанії, посередник із доброю репутацією та  сприяння органів державної влади. І Це той напрямок в якому ми рухаємось  для підтримки експорту в області. І 1088 експортерів, які працюють на Львівщині і 20 % зростання, яке ми маємо вже упродовж двох років демонструє добрі можливості для спільної роботи в цьому напрямку».

Володимир Михайлов, перший віце-президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, генеральний секретар IСС Ukraine, розповів про можливості та плани IСС Ukraine щодо розвитку підприємництва та сприятливого інвестиційного клімату в Україні.

Ольга Мельник, завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності НУ «Львівська політехніка», проаналізувала активізацію зовнішньоекономічної діяльності підприємств Львівщини. 

Роман Филипів, директор Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації, надав інформацію щодо напрямків та інституцій регіональної експортної політики. 

Іван Ривак, голова Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців, виступив із доповіддю на тему: «Співпраця організації роботодавців з Міжнародною торговою палатою». 

Ростислав Сорока, голова Регіональної ради підприємців у Львівській області, розповів про впровадження нової моделі регіональної промислової політики. 

Результатом заходу стала консолідація сил львівських бізнес-асоціацій, обласної ради та підписання Меморандуму про співпрацю між регіональним представництвом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, Регіональною радою підприємців у Львівській області, Львівським обласним об’єднанням організацій роботодавців та Департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.

«Львівщина є провідним регіоном у галузі залучення зовнішніх інвестицій. Я переконаний, що досвід Українського національного комітету Міжнародної торгової палати та контакти з іншими країнами сприятимуть розвитку у регіоні конкурентоспроможної економіки.

Михайло Коропецький є гідним кандидатом і людиною, яка буде розвивати представництво. Радий, що в такому перспективному та інвестиційно привабливому регіоні, як Львівщина, цінності ICC Ukraine інтегруватиме людина, налаштована на активну співпрацю з усіма зацікавленими.

Одне з пріоритетних завдань моєї діяльності, як віце-президента з регіонального співробітництва ICC Ukraine, - переформатування роботи регіональних представництв. Переконаний, що їх повинні очолювали авторитетні, політично незаангажовані підприємці, які готові інвестувати свій час та кошти в громадську роботу заради процвітання своїх регіонів для залучення потенційних інвесторів, допомагати іншим підприємцям у виході на нові ринки та такі, хто здатен бути хорошим комунікаторам між бізнесом, владою та громадськістю», - зазначив Тарас Демкура.

Нагадаємо, що Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.

Міжнародна Торгова Палата, ICC  - це впливова всесвітня організація, яка користується беззаперечним авторитетом у розробці сучасних правил та стандартів, які визначають ведення транскордонного бізнесу.

31.10.2018За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Проект від Представництва Євросоюзу «Провідні експерти про пошук партнерів на Європейських ринках»

31.10.2018


Львівські підприємці показали гідну консолідацію

31.10.2018


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018


Тернопільських підприємців запрошують презентувати свою продукцію у міжнародному аеропорту

04.09.2017


У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

22.10.2016


Тернопільські підприємці можуть просувати свою продукцію на ринки Литви

19.08.2016


Звіт ICC Ukraine про реалізацію заходів у І-му півріччі 2016 року

30.06.2016


Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки і обладнання «ІнтерАГРО» для тернопільських аграріїв

29.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують на зустріч з представниками посольств країн Африки та арабського світу

23.05.2016


Інвестиційні форуми формують міцне економічне партнерство між регіонами України та іноземними партнерами

09.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у Міжнародній виставці «Нафта, газ та нафтохімія Ірану»

27.04.2016


Тернопільських підприємців запрошують на бізнес-форум до Хорватії

05.04.2016