Інвестиційні форуми формують міцне економічне партнерство між регіонами України та іноземними партнерами

На базі Національного аграрного університету 5-6 травня у Сумах відбувся українсько-польський інвестиційний форум «Сумщина Invest-2016. Україна-Польща: інвестиції, розвиток, партнерство». У ньому взяли участь місцеві товаровиробники, представники Люблінського Воєводства та міста Люблін, Генерального Консульства Республіки Польща в місті Харків, керівники провідних компанії Польщі, представники Міністерств та відомств, народні депутати України, керівники провідних компаній та вищих навчальних закладів Сумської області, представники ICC Ukraine та очільники регіональних відділень Міжнародної Торгової Палати. 

Одним з ініціаторів проведення таких форумів є Міжнародна торгова палата ICC Ukraine в партнерстві з обласними адміністраціями, обласними і міськими радами. У такий спосіб світова бізнесова організація на основі спільного економічного простору об’єднує країну, пропонує шлях досягнення порозуміння, консенсусу і взаєморозуміння, опираючись на основні складові своєї діяльності: безпека, стабільність та сталий характер економічного розвитку. Нагадаємо, що у Тернополі інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2016» відбудеться 19-20 травня.

Консул з економічних питань Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові Владзімеж Ліщинський привітав учасників форуму та подякував за запрошення і можливість взяти участь у зібранні. Він зауважив, що поляки під час реформ робили помилки, тому зараз хочуть допомогти українцям їх не повторювати. Почесний гість зазначив, що Польща відкрита до співпраці і готова поділитися досвідом.

«Сумщина-invest» - дуже потрібний захід. Подібні форуми потрібно проводити регулярно і залучати якомога більше іноземних партнерів. Міжнародна Торгова Палати ICC Ukraine готова допомагати у налагодженні ділових контактів та надавати всебічну допомогу», – наголосив перший віце-президент, Генеральний секретар Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Володимир Михайлов.

Керівник регіонального представництва ICC Ukraine в Сумській області Володимир Демура зазначив, що для Сумщини важливо презентувати економічний потенціал регіону. За його словами, тут динамічно розвивається сільське господарство, наука, IT-технології. І невдовзі в Сумщині планується провести масштабний форум з розвитку ІТ-технологій. Головне завдання ICC Ukraine якраз і полягає у поглибленні міжнародної кооперації, збільшенні потоків іноземних інвестицій в економіку країни та окремих територій. 

«ICC Ukraine – це чудовий майданчик для налагодження ефективних комунікацій між бізнесом, владою та наукою. Міжнародна Торгова Палата об’єднує країни та регіони. Нещодавно Одеса приймала представницький Форум «Nordic Business Day 2016». Наразі естафету підхоплюють Суми, а вже 19-20 травня у Тернополі відбудеться «Тернопільщина Invest – 2016», – додав керівник регіонального представництва ICC Ukraine Володимир Демура.

Під час форуму голова обласної ради Семен Салатенко репрезентував економічний потенціал та інвестиційні можливості Сумської області. Він побажав учасникам зібрання плідної роботи та ефективних результатів.

«Я приїхав до України та Сум, аби взяти участь у форумі та обговорити напрямки співробітництва. Моя фундація допомагає фірмам і бізнесменам з України започаткувати бізнес в Польщі та Європі. Також ми шукаємо бізнесменів, які бажають інвестувати в Україну та відкрити свої підприємства тут. Форум – це унікальна можливість познайомитися та поспілкуватися», – поділився враженнями віце-президент Люблінської фундації ділової співпраці та міжнародного співробітництва Збігнев Войцеховски.

Міський голова Сум Олександр Лисенко наголосив, що влада постійно працює над створенням сприятливих умов для ведення бізнесу у Сумах. Він також зазначив, що Сумщина шукає інвесторів та охоче розгляне всі пропозиції щодо будівництва сортувальної лінії або здійснення вивозу та переробки ТПВ.

Ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика поінформував про те, що навчальний заклад має давні дружні стосунки з Люблінським воєводством. За його словами, польські колеги пропонують низку цікавих проектів, які стосуються сільського господарства, переробки, поводження з побутовими відходами, енергетики, тощо. Очільник вишу сказав і про те, що є можливість створення українсько-польського інженерного центру на базі СНАУ.

Учасники зібрання взяли участь у двох тематичних сесіях: «Сільськогосподарський потенціал Сумщини. Агробізнес. Перспективи міжнародного співробітництва. Розвиток сільських територій» та «IKT». В їх рамках обговорили актуальні питання, які стосуються успішного впровадження аграрної реформи, перспектив сталого аграрного та сільського розвитку, інвестиційної привабливості сільських територій, підтримки нової фермерської генерації, органічного виробництва, розвитку гуртової торгівлі, функціонування гуртових ринків сільськогосподарської продукції, взаємодії в трикутнику «ІТ-Бізнес»-«Освіта»-«Влада», розвитку ІТ-потенціалу Сум та регіону, ролі університету як координатора взаємодії, створення та розбудови Smart city, iGov та системи електронного документообігу на всіх ланках влади, створення та розбудови IT Cluster Sumy, трендів IT-outsourcing...

Учасники форуму мали можливість відвідати підприємства Сумщини, налагодити ділові відносини та домовитися про співпрацю.

19-20 травня відбудеться форум «Тернопільщина Invest-2016» за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільських обласної та міської рад у партнерстві з Міжнародною торговою палатою ICC Ukraine.

Запрошує всіх зацікавлених взяти активну участь в форумі та відкрити для себе нові можливості в бізнесі.

09.05.2016За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Проект від Представництва Євросоюзу «Провідні експерти про пошук партнерів на Європейських ринках»

31.10.2018


Львівські підприємці показали гідну консолідацію

31.10.2018


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018


Тернопільських підприємців запрошують презентувати свою продукцію у міжнародному аеропорту

04.09.2017


У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

22.10.2016


Тернопільські підприємці можуть просувати свою продукцію на ринки Литви

19.08.2016


Звіт ICC Ukraine про реалізацію заходів у І-му півріччі 2016 року

30.06.2016


Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки і обладнання «ІнтерАГРО» для тернопільських аграріїв

29.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують на зустріч з представниками посольств країн Африки та арабського світу

23.05.2016


Інвестиційні форуми формують міцне економічне партнерство між регіонами України та іноземними партнерами

09.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у Міжнародній виставці «Нафта, газ та нафтохімія Ірану»

27.04.2016


Тернопільських підприємців запрошують на бізнес-форум до Хорватії

05.04.2016